جمعه خونین جاده های فیروزآباد/سه سانحه دلخراش در کمتر از یک ساعت!

15 کشته و زخمی در تصادفات امروز صبح محورهای مواصلاتی فیروزآباد+تصاویر

۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۹:۴۷:۴۳
کد مطلب: 9078

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فیروزآباد از کشته و زخمی شدن 15 نفر در تصادفات امروز صبح جاده های فیروزآباد خبر داد.

به گزارش فیروزنا مهدی علی یاری با اعلام این خبر گفت: در ساعت 6:19 صبح امروز جمعه 24 فروردین 97 در تصادف پیکان با پژو پارس در گردنه سلبکی محور فیروراباد-عسلویه 2 نفر فوت و 6 نفر مصدوم شده بودند با اعزام 3 دستگاه اورژانس به محل حادثه 5 نفر از مصدومین به بیمارستان و یک نفر بصورت سرپایی در محل حادثه درمان شد.

 

وی ادامه داد: در فاصله کمتر از 30 دقیقه یک مورد تصادف دیگر در محور فیروزآباد شیراز در منطقه تنگاب به این مرکز اعلام شد که در این حادثه  پراید و کامیون با یک دیگر برخورد کرده بودند که در این حادثه هم 2 نفر فوت و یک مصدوم بدحال داشت.

 

علی یاری با اشاره به آماده باش کامل نیرو ها این مرکز گفت: با توجه به اینکه تقریبا 80 درصد ظرفیت اورژانس شهرستان درگیر این دو تصادف بود در فاصله کمتر از 30 دقیقه  درساعت 7:10 یک  واژگونی نیسان در زنجیران به این مرکز اعلام شد که در این حادثه 3 نفر مصدوم شده بودند توسط اورژانس به بیمارستان قائم فیروزآباد انتقال داده شدند.

 

وی افزود: با توجه به اینکه تمام ظرفیت این مرکز امروز صبح درگیر این تصادفات بود و وضعیت قرمز و تعداد زیاد مصدومین  از مرکز استان درخواست  اورژانس هوایی شد و یک فروند بالگرد اورژانس هوایی به پشتیبانی ناوگان آمبولانس ها به شهرستان اعزام شد و همچنین از شهرستان های همجوار درخواست استقرار اورژانس در نزدیکی شهرستان فیروزآباد شد.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی شهرستان فیروزآباد با اشاره به وجود 6 پایگاه اورژانس و یک مرکز پیام در سطح شهرستان گفت: این مرکز تلاش می کند تا به صورت بهترین نحو خدمات اورژانس را به همشهریان عزیز ارائه نماید که هم اکنون یک پایگاه در حال احداث که از خیرین محترم جهت راه اندازی دیگر پایگاه های مصوب شهرستان دعوت بعمل می آید.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد