کد مطلب: 9075

اولين جلسه شوراي اداري شهرستان فیروزآباد در سال ١٣٩٧ با ياد شهيد داود مرداني كشكولي و با حضور اعضای شورای تامین و مسئولین اجرایی شهرستان فیروزآباد در تالار فرهنگیان اداره آموزش و پرورش این شهرستان برگزار شد.

به گزارش فیروزنا: سید کمال علوی فرماندار شهرستان فیرزآباد در اولين جلسه شوراي اداري سال ١٣٩٧ که با ياد شهيد داود مرداني كشكولي با حضور اعضای شورای تامین و مسئولین اجرایی شهرستان فیروزآباد برگزار شد اظهار داشت: در چند سال اخير پيامهاي رهبري محتواي اشتغال، توليد و اقتصاد بوده است كه نشان می دهد که دشمنان، اقتصاد ايران هدف قرار داده اند.

 

سيد كمال علوي افزود : مسولين بايد موانع سد راه توليد كننده ها رااز بین ببرند و مردم هم از محصولات ايراني حمايت كنند تا با انگيزه توليد كننده جنس مرغوب وارد بازار ايران شود .

 

برخی مدیران چرا دنبال سفارش هستند؟

رئيس شوراي تامين شهرستان فيروزآباد با تاکید بر تکریم ارباب رجوع گفت : پاسخگویی به ارباب رجوع خط قرمز بنده است ولي متاسفانه گزارشاتي از برخورد نامناسب بعضي دستگاه ها و بانكها به بنده مي رسد كه در صورت تکرار برخورد جدی خواهد شد زیرا مردم وارثان اصلی انقلابند.

علوي ضمن ابراز ناخرسندی از برخورد برخی مسئولین با ارباب رجوع گفت: برخی مدیران چرا دنبال سفارش هستند تا کار مردم را راه بیندازند ؟ چرا یک کاری که با تماس من یا دیگر مسئول انجام می شود انجام نمی دهید و فقط دنبال سفارش هستید؟اگر میخواهید کار کنید سفارش نیاز نیست.

 

وی افزود: در صورت مشاهده چنين مواردي به طور جد برخورد قانونی خواهم كرد.

 

 سيد كمال علوي در ادامه در تذکری به مدیران اجرایی شهرستان گفت: مديران بايد تمام وقت و راس ساعت اداري در محل كار خود حاضر وجوابگوي مردم باشند و اگر قرار است به ماموريت عزيمت شوند صرفا با هماهنگي اينجانب صورت گيرد در غير اين صورت هيچ عذري قابل قبول نخواهد بود .

 

تعدیل نیرو شرکتهای خصوصی فقط باید شامل افراد غیربومی شود

علوي رئيس شوراي اشتغال فيروزآباد افزود: بعضا مشاهده مي گردد گزارشاتي از تعديل نيروهاي بومي توسط شركت هاي خصوصي در حوزه كاري اينجانب صورت گرفته است كه اداره كار موظف به گزارش كتبي در اسرع وقت به بنده مي باشد و اگر قرار است تعديلي صورت گيرد بايد شامل افراد غير بومي شود و جلوگيري از تضيع حقوق شهروندان صورت گيرد.

وضعیت آب در فیروزآباد بحرانی است

فرماندار شهرستان فيروزآباد در این جلسه به ميزان کم بارشی باران در سال ٩٦  اشاره كرد و گفت :می بایست به بحران خشكشالي و کم آبی توجه ویژه نمود زیرا شهرستان فيروزآباد در پنجاه سال گذشته سابقه این میزان کم بارشی را نداشته است و قطعا در ماه های آینده جهت تامین آب به مشکل برخواهیم خورد.

 

وي بحران آب را بسیار جدی دانست و گفت: ادارات مرتبط باید با آموزشهاي همگاني الگوی مصرف را انجام دهندو جهاد كشاورزي با تحقيقات و با در نظر گفتن وضعيت معيشتي كشاورزان از كشت محصولات پر آب بر همچون برنج جلوگيري و محصولات كم آب بر را جايگزين نمايد .

ایام نوروز هیچ مورد تصادف منجر به فوت را در محور های فیروزآباد نداشتیم

سرهنگ ارجمند مزیدی فرماندهی انتظامی شهرستان فیروزآباد در این جلسه گفت: در ایام تعطیلات ایام نوروز ۹۷ با توجه به افزایش تردد جاده ای در محورهای مواصلاتی فیروزآباد هیچ مورد تصادف منجر به فوتی نه در جاده های مواصلاتی و نه در تصادفات درون شهری نداشتیم.

 

وی با اشاره به حضور ۲۴ ساعته ماموران نیروی انتظامی این شهرستان در ایام نوروز در سطح شهرستان گفت: برای اولین سال در این ایام هیچ مورد سرقت منزل صورت نگرفته است.

حضور بیش از ۲۱ هزار گردشگر در شهرستان فیروزآباد

شهبازی رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری شهرستان فیروزآباد گفت: در ایام تعطیلات نوروز ۹۷ بیش از ۲۱ هزار نفر از مناطق گردشگری شهرستان فیروزآباد بازدید کرده اند.

 

وی با اشاره به افزایش حضور گردشگران نسبت به سال گذشته در شهرستان فیروزآباد گفت: میزان بازدید کننده از کاخ اردشیر بابکان۱۱ هزار و سیصد و چهل و هشت نفر بوده که از این تعداد ۱۰۱ نفر گردشگر خارجی بصورت فروش بلیط از این مجموعه باستانی بازدید کرده اند.

 

بهبودی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای فیروزاباد نیز با اشاره حضور راهداران بصورت شبانه روزی در محور های مواصلاتی فیروزآباد گفت: میزان تردد در ایام تعطیلات نوروز ۹۷ در محور های مواصلاتی فیروزآباد با افزایش ۵۴ درصدی نسبت به سال گذشته ۸۰۹۸۳۲ هزار دستگاه خودرو ثبت شده است.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد