کد مطلب: 9057

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر فیروزآباد به همدلی و مشارکت و مسؤولیت پذیری بیشتر مسئولان را در سال جدید دعوت کرد.

به گزارش فیروزنا: شمشاد کاظمی رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر فیروزآباددر یادداشتی مسئولان را در سال جدید به همدلی و مشارکت و مسؤولیت پذیری بیشتر دعوت کرد.

 

باسمه تعالی و لله الحمد
همشهریان فهیم شهر فیروزآباد
با سلام و درود


پایان هر رخدادی، آغاز رخداد دیگری است، کاروان نوروز به زیبایی آمد و پس از چند روز از میان ما رخت بربست و رفت..


 مدتی کوتاه در دوره پنجم شورا  خدمات رسانی را در شهر آغاز کرده ایم، و سوال اینجاست روزی که این کار را آغاز کرده ایم تا به امروز چه تغییراتی حاصل شده است؟! ما با کمک شما میخواهیم بنایی محکم از افکار مردمان تنیده در فرهنگ و مسؤولیت پذیریِ آنان بنا کنیم.

هر بنایی آغازی دارد و مهمترین بخش آن پایه های آن است و هیچ بنایی استوار نمی ماند مگر اینکه ریشه در فرهنگی قوی و نهادینه شده داشته باشد،
 شامل:
فرهنگ مسؤولیت پذیری
فرهنگ کار
فرهنگ پذیرش نقد
فرهنگ مشارکت و همکاری و کار تیمی

فعالیت ما به عنوان اقدامی نو در آغاز با  سختی هایی همراه بود، و هیچ شکی وجود ندارد که با کاستی هایی همراه بوده است و در ادامه نیز شاید شاهد نواقصی و کاستی هایی باشیم.


ما در این مدت اتفاقات خوبی را تجربه کردیم و آن ایجاد حس همدلی و همکاری و مشارکت در بین همه مسؤولین بود که نوید یک اتفاق بزرگ در شهرمان را می دهد.

 

اکنون که فصل جدیدی از کار را آغاز می کنیم لازم میدانیم از تمام کسانی که به نوعی در کنار ما بودند: از امام جمعه محترم، نماینده محترم مجلس، فرماندارسابق و حال، رؤسای محترم اداره ها، شهردار محترم و زیر مجموعه شهرداری( نیروهای واحد عمرانی، خدمات شهری، خدمات فضای سبز و خدمات موتوری که در نوروز  بدون تعطیلی ویژه به خدمت رسانی  مشغول بودند) سپاسگزاری کنیم.


ما این فصل را پایان می دهیم و آغازی نو را با همدلی و مشارکت و مسؤولیت پذیری بیشتری رقم می زنیم.
ما دستان گرم همه مسئولین را می فشاریم و از خداوند بزرگوار میخواهیم که ما را در راه خدمت رسانی به این مردم فهیم  یاری کند.
مابدان مقصد عالی نتوانیم رسید.  
 هم مگرپیش نهد لطف شماگامی چند

 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد