کد مطلب: 9036

ديدار مدير كل بنياد شهيد استان فارس با فرماندار شهرستان فيروزآباد

به گزارش فیروزنا، جناب آقاي رجبعلي راهي مدیرکل بنیادشهید وامور ایثارگران استان فارس به اتفاق سركار خانم حسن زاده  مشاور ايشان   وآقای پور علي رییس اداره شهرستان با حضور در فرمانداری با سيد كمال علوي  فرماندار شهرستان فيروزآباد ديدار و  در خصوص مشکلات خانواده های شهدا بحث و گفتگو کردند.

✅مقام عالي دولت  در این جلسه گفت: همه مدیون خون شهداء و از خود گذشتگی ایثارگران هستند و خدمت به این عزیزان و خانواده های آنان یک وظیفه است.

✅فرماندار فيروزآباد افزود:   پدر و مادر شهدا با توجه به گذشت زمان و كهولت سن آنها ديگر نياز به كمك مالي ندارند بلكه نياز به ديدار و احترام  دارند .

✅مقام عالي دولت با اشاره به مشكلات بيمه اي پيش آمده براي خانواده ايثارگران و شهدا گفت :بايد هر چه سريعتر مشكل بوجود آمده مرتفع گرددزيرا این آرمان‌های شهدا است که باعث بقا و تداوم نظام اسلامی شده و تا زمانی‌ که این آرمان‌ها در جامعه جاری  باشند دشمن نمی‌تواند کوچکترین آسیبی به‌ کشور بزند.
✅مدیرکل بنیاد شهید استان فارس  نیز در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام ایران اسلامی، عزت و اقتدار کشور را، نتیجه مجاهدت های ایثارگران عزیز به عنوان پشتوانه های محکم نظام اسلامی دانست.
✅وي تصريح كرد همه آحاد مردم وظیفه دارند در جهت پاسداشت فداکاری های شهدا تلاش کرده و یاد و خاطره شهدا را گرامی بدارند، چرا که مهمترین شاخصه و راهکار ماندگار و صیانت از حماسه آفریی های شهدا و ایثارگران تلاش در جهت ترویج هر چه بهتر و بیشتر فرهنگ غنی ایثار و شهادت است.
 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد