کد مطلب: 9034

فرماندار فيروزآباد از آماده باش کامل دستگاه‌های عضو شورای مدیریت بحران در شهرستان فیروزآباد در ایام روزهای آخر پایانی سال و نوروز 1397 خبر داد

به گزارش فیروزنا: سید کمال علوی  در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران بر آمادگی تمام دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان فیروزآباد  در ایام نوروز تأکید کرد.
✅وی اظهار داشت :مدیران ادارات و نهادها باید با تنظیم لیست های کشیک در این ایام  نظارت  کافی و جامعی را برای اجرای صحیح فعالیت های  حوزه مدیریت  خود داشته باشند .
✅مقام عالی دولت در شهرستان عنوان کرد : حوادث هیچ وقت  خبر نمیکند  و همیشه  وجود دارد، اساسی ترین آن در کشور ایران معظل بزرگ بحران کم آبی  است که متاسفانه نه به فکر پیش بینی و نه به فکر  پیش گیری آن شده است اما با اين شرايط میخواهیم در زمان وقوع حادثه بحران آب با هزینه های بسیار بالایی جلوی این مساله ایستادگی کنیم .
✅وی تصریح کرد :اگر امروز بتوانیم  تصمیمی برای چاههای غیر مجاز، برداشت های  غیر قانونی و کشت های پر آب بر کنیم میتوانیم  تا حدودی این بحران را مدیریت کرد .
✅فرماندار شهرستان فیروزآباد با اشاره به  مدیریت مصرف آب در قالب  بکار گیری روش های  مصرف بهینه  آب و صرفه جویی گفت :آب فضای سبز ،پارک شهر و مصارف غیر بهداشتی باید از آب آشامیدنی جدا شود زیرا با این امر می توان مصرف آب را مدیریت کردچونکه  امروزه به دلیل بی رویه  مصرف  آب کم کم پدیده بحران آب به وقوع پیوسته و باید با طرحهایی همچون جدا سازی آب ،آبخیز داری در عرصه منابع طبیعی بتوانیم  در مقابل اين  پدیده ايستادگي كرد

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد