رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزآباد؛

توزیع و کاشت ۸۲ هزار نهال در شهرستان فیروزآباد تا پایان هفته درختکاری

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۲:۲۹
کد مطلب: 9022

رئیس منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزآباد از توزیع و کاشت ۸۲ هزار نهال در شهرستان فیروزآباد تا پایان هفته درختکاری خبر داد.

به گزارش فیروزنا، رئیس اداره منابع طبیعی فیروزآباد در گفتگو با خبرنگار ما بیان داشت: در اجرای ماده چهار قانون ساماندهی مساکن روستایی بیش از 6 مورد به مساحت 50 هکتار برای تأمین مسکن روستایی و عشایری به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تحویل شده است.

 

بهبودی از اجرای طرح مدیریت یکپارچه (جامع) منابع طبیعی و آبخیزداری با مشارکت مردم در حوزه آبخیز سد تنگاب به‌ منظور حفاظت از منابع آب، خاک، جنگل، مرتع و اکوسیستم‌ها به روش توانمندسازی بهره‌برداران به مساحت 135 هزار و 578 هکتار در 13 قطعه در بیش از 30 روستای بخش میمند واقع در حوزه آبخیز سد تنگاب و همچنین اجرای بند سنگی ملاتی در حوزه شهری در سال جاری با اعتبار 9 میلیارد و 300 میلیون رالح خبر داد و در روستای بنی خفرک و جاده قدیم میمند با اعتبار 7 میلیارد ریال در راستای اجرایی شدن می باشد.

 

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان فیروزآباد تصریح کرد: در هفته گرامی‌داشت منابع طبیعی سال جاری که از 15 تا 21 اسفندماه جاری برگزار می‌شود 82 هزار نهال توزیع و کاشته خواهد شد

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد