شهردار فیروزآباد:

شهر فیروزآباد برای مهمانان نوروزی آماده می شود

۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۸:۰۴:۰۷
کد مطلب: 9017

در استقبال از نوروز و در راستای تکریم گردشگران و مهمانان نوروزی شهرداری فیروزآباد، شهر را برای حضور با شکوه مهمانان نوروزی آماده می‌کند.

چمران فیروزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فیروزنا اظهار داشت: در استقبال از نوروز و در راستای تکریم گردشگران و مهمانان نوروزی شهرداری فیروزآباد، شهر را برای حضور با شکوه مهمانان نوروزی آماده می‌کند.


وی افزود: در این طرح از تمام کارگران شهرداری استفاده کردیم و از تمام امکانات شهرداری به منظور هر چه بهتر تمیز کردن شهر استفاده شده و امید است تمام کوچه‌ها، محلات و خیابان‌های شهرستان تمیز شده و بوی بهار بر خود بگیرند و شاهد جذب گردشگر باشیم.


فیروزی تصریح کرد: برای جذب گردشگر از سال گذشته تاکنون پارک‌هایمان را آماده کردیم، پارک ساحلی که ابتدای ورودی شهرستان است از سال قبل تا به حال آماده شده و فضای مناسبی برای اسکان مسافران نوروزی است و فضای مطلوبی دارد.


وی بیان کرد: با وجود مشکلات اقتصادی و کم درآمد بودن شهرداری فیروزآباد، اما ما در حد توان کار انجام داده‌ایم، لایروبی و ایجاد بوستان ارغوان واقع در روبروی گلزار شهدا، بهسازی بوستان ولیعصر در مرکز شهر، غرس 2500 اسه درخت در پارک جنگلی خرقه توسط واحد پارک‌ها و فضای سبز شهرداری انجام شده که کار بزرگ و سنگینی بود.


فیروزی خاطر نشان کرد: در زمینه زیباسازی شهری ایجاد تونل نور در بلوار شهید بهشتی، نصب مبلمان شهری در پیاده رو، نصب لامپ های رنگی در بلوار ها، حاشیه های خیابان و پارک های شهرستان از دیگر اقدامات انجام شده این شهرداری نیز می باشد.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد