کد مطلب: 8964

فرماندار فیروزآباد گفت: مسئولین باید در بین مردم حضور پیدا کنند و عملکرد دولت و نظام را به مردم ارائه دهند.

به گزارش فیروزنا: سید کمال علوی فرماندار فیروزآباد در اولین جلسه شورای اداری شهرستان فیروزآباد ضمن تاکید بر حضور به موقع مسئولان در جلسات شورای اداری اظهار داشت: با توجه به اینکه جلسه شورای اداری سیاست های کلی حوزه کاری شهرستان را برای دستگاههای اجرایی تعیین میکند حضور همه مدیران اجرایی شهرستان در این جلسه یک امر واجب و ضروری است.

 

وی با بیان اینکه مسئولین باید به مردم پاسخگوی باشند گفت: مسئولین باید در بین مردم حضور پیدا کنند و عملکرد دولت و نظام را به مردم ارائه دهند و نظرات مردم باید شنیده شود. نباید فراموش کنیم که کارکنان دولت و مسئولین در نظام جمهوری اسلامی به عنوان خدمتگزار مردم و کارگزاران دولت اسلامی می باشند و مردم ولی نعمت‌ ما هستند اگر صاحب مسئولیتی شده ایم به واسطه مردم است ولی همین‌جا عرض میکنم که حفظ حرمت ارباب رجوع و تکریم ارباب رجوع خط قرمز کاری بنده است.

 

علوی در خطاب به مسئولان در ارتباط با اصحاب رسانه گفت: با اصحاب رسانه ارتباط داشته باشید زیرا اصحاب رسانه واسطه بین مردم و مسولین هستند. اعتقادی به پاسخگویی در فضای مجازی ندارم و در این فضا به هیچ موردی پاسخ نمی دهم زیرا این فضا، فضای قابل کنترلی نیست اما با اصحاب رسانه در ارتباط خواهم بود و بصورت شفاف پاسخگوی سوالاتشان خواهم بود.

 

فرماندار فیروزآباد افزود: باید مسئولان و مدیران اداره ها با عملکرد مثبت خود، فضای نشاط و امیدواری در جامعه ایجاد و با اتحاد و همدلی مشکلات موجود را حل کنند.


وی ادامه داد: مسایل و مشکلات در همه جوامع اعم از شهری و روستایی وجود دارد از جمله در جامعه ما اما نباید این مشکلات موجب شود که مردم را از حل آنها ناامید کنیم.

 

فرماندار شهرستان فیروزآباد گفت: مدیران اجرایی باید هر چه زودتر برای تکمیل طرح های نیمه تمام موجود در این منطقه از محل 2 درصد درآمد نفت و گاز که به آنها تخصیص داده شده، اقدام کنند و پروژه ها را به اتمام برسانند.

 

علوی، همچنین به موضوع نزدیک شدن سال نو اشاره کرد و گفت: شهرداری ها و بخشداری های این شهرستان باید ضمن پاکسازی مناطق شهری و بخش ها امکانات لازم را برای پذیرایی از مسافران نوروزی مهیا کنند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد