کد مطلب: 8956

رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزآباد گفت:خدمات ویزیت و تست سلامت رایگان بیماران در مناطق محروم شهرستان فیروزآباد با همکاری جمعیت هلال احمر این شهرستان انجام شد.

به گزارش فیروزنا: خدابخش چگینی با اعلام این خبر اظهار کرد: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر، این مرکز با اعزام تیم های بهداشتی، درمانی و آموزشی به مناطق محروم و روستایی اقدام به ویزیت بیماران مراجعه کننده، مشاوره پزشکی، و ارائه و توزیع بسته های بهداشتی به مناطق روستایی تحت پوشش این شهرستان به صورت رایگان کرد.

 

وی افزود: در این برنامه که با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان انجام پذیرفت، پزشک، ماما، کاردان و مامای پزشک خانواده حضور داشتند و فعالیت هایی از قبیل کنترل فشار خون و قند خون را نیز علاوه بر ویزیت و مشاوره پزشکی در این روستا بصورت رایگان جهت مردم این منطقه انجام دادند.

 

  رئیس شبکه بهداشت و درمان فیروزآباد همچنین گفت: دکتر "فرحناز نوروزی" پزشک خانواده مرکز جامع سلامت شهید اکبری و "مریم طالع" مامای پزشک خانواده روستایی، "نیلوفر جعفرپور" کارشناس ناظر روستایی، "زهرا خرمی" و "سید مرتضی هاشمی" بهورزان خانه بهداشت، که همگی اعضای کادر بهداشت و درمان این گروه هستند، نتیجه اجرای این طرح که در مناسبتهای مختلف در طول سال جهت روستاییان  اجرا می گردد را استقبال خوب مردم و رضایتمندی آنان عنوان نمودند.

 

 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد