کد مطلب: 8945

آئین تودیع و معارفه رئیس جدید صندوق کارآفرینی امید شهرستان فیروزآباد با حضور مدیر کل صندوق کارآفرینی امید استان فارس در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید

به گزارش فیروزنا: مراسم تودیع و معارفه مدیر قدیم و جدید صندوق کارآفرینی امید با حضور فرماندار سید کمال علوی ، مدیر کل صندوق کارآفرینی امید استان فارس، در فرمانداری این شهرستان برگزار گردید.


در این آیین، پناهی نژاد بعنوان مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید شهرستان فیروزآباد  معرفی و از زحمات رسول حسنیان  رئیس قبلی این صندوق تجلیل شد.


سید کمال علوی فرماندار فیروزآباد در آئین تودیع و معارفه رئیس جدید صندوق کارآفرینی امید شهرستان فیروزآباد ضمن تقدیر و تشکر از تلاش ها و همراهی مدیر  قبلی این صندوق، اظهار داشت: در شهرستان فیروزآباد باید تسریع در تسهیلات فراگیر اشتغال روستایی صورت گیرد  و  در بحث تخصیص اعتبارات در حوزه اشتغالزایی نیازمند توجه و عنایت ویژه همه مدیران استانی می باشد.

مقام عالی دولت در فیروزآباد در ادامه خاطرنشان کرد: هدف از حضور همه ما در این جایگاه تلاش در جهت خدمت‌رسانی و رفع مشکلات مردم است.


وی با بیان اینکه خدمت‌رسانی صادقانه و قانونی به مردم یک وظیفه است، تصریح کرد: نباید فراموش کنیم که کارکنان دولت و مسئولین در نظام جمهوری اسلامی به عنوان خدمتگزار مردم و کارگزاران دولت اسلامی می باشند و مردم ولی نعمت‌ ما هستند اگر صاحب مسئولیتی شده ایم به واسطه مردم است ولی همین‌جا عرض میکنم که حفظ حرمت ارباب رجوع و تکریم ارباب رجوع خط قرمز کاری بنده است.

 

فرماندار شهرستان فیروزآباد در آخر ضمن معرفی جناب آقای پناهی نژاد  به عنوان مدیر جدید صندوق کارآفرینی امید افزود: امیدوار هستیم در دوره مدیریت جدید کما فی السابق شاهد خدمات ارزنده و رضایت مندی مردم  باشیم که لازمه آن همراهی و همدلی تمام مدیران و روسای بانک ها  خواهد بود.

برای عضویت در کانال تلگرامی فیروزنا به روی اینجا کلیک کنید

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد