کد مطلب: 8922

ابراهیم استوار میمندی فرماندار فیروزآباد پس از پایان ماموریت 44 ماه خود در سمت فرمانداری این شهرستان در یادداشتی خطاب به مردم فیروزآباد می نویسد

به گزارش فیروزنا: ابراهیم استوار میمندی فرماندار فیروزآباد پس از پایان ماموریت 44 ماه خود در سمت فرمانداری این شهرستان در یادداشتی خطاب به مردم فیروزآباد می نویسد:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمدلله الذی هدینا لهذا و ما کنا لنهتدی لو لا آن هدینا الله
سپاس و ستایش خداوندی را که چند صباحی توفیق خدمت به همشهریان عزیزم در شهرستان فیروزآباد را نصیب اینجانب کرد.


مردم شریف و بزرگوار شهرستان فیروزآباد-شهروندان عزیز شهرهای فیروزآباد و میمند-روستائیان پرتلاش و زحمتکش-عشایر غیور و سر بلند طوایف ایل بزرگ قشقایی و طوایف امیرسالار ی و سرخی


اکنون که پس از حدود ۴۴ماه مسئولیت از محضر شریفتان مرخص می شوم، جبهه شکر بر آستان کبریایی حضرت حق می سایم که توفیق عنایت فرمود بخش ناچیزی از دینم را نسبت به مردمان شهرستان  زادگاهم ادا نمایم.

 

بی شک هر توفیقی که حاصل گردیده لطف و عنایت خدای سبحان جل و علا بوده و کاستی ها و نواقصی که علیرغم تلاشهای فراوان هنوز وجود دارد از ناتوانی و عجز و قصور این بنده ناچیز است. که از بابت قصور و ناتوانیم متضرعانه از درگاه باریتعالی و ملتمسانه از محضر شریف شما امید بخشش دارم .اما عزیزان خدای را گواه میگیرم که در راه اعتلا و توسعه شهرستان آنچه در توان داشتم بکار گرفتم و لحظه‌ای در راه پیگیری حقوق مردم از تلاش دست نکشیدم. خدای را شاهد میگیرم که هرگز اجازه ندادم کسی بر طبل تفرقه میان قومیتها،شهری و روستایی و...بکوبد با کمک اعضای بزرگوار شورای تامین هرگز اجازه ندادیم کسی آرامش و امنیت مردم را بازیچه خویش نماید.

 


در برگزاری انتخابات، در توزیع اعتبارات، در ایجاد فرصتهای شغلی و تسهیلاتی در پیگیری مطالبات اقشار مردم شهر و روستا و بخشهای مختلف وایلات و عشایر،خداوند بزرگ را شاهد میگیرم که هرگز از دایره عدالت و  مساوات خارج نشدم.
همواره تلاش کردم با تعامل و ایجاد وحدت و همدلی با بزرگان شهرستان از جمله نماینده ولی فقیه، نمایندگان قوای مقننه و قضاییه،فرماندهان محترم نظامی و انتظامی، روسا و مدیران ادارات و سایر ارکان حکومت کا‌رها را پیش ببرم که در همین راستا مراتب سپاس خود را تقدیم میدارم اولا محضر شریف مردم بزرگوار شهرستان که با بزرگواری و سعه صدر همراهیم کردند ثانیا امام جمعه محترم و بزرگوار که رهنمودهای خیرخواهانه شان گره گشای بسیاری از مشکلات بود.و از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی هم نماینده سابق هم نماینده فعلی که انصافا برای پیشرف شهرستان پیگیری های زیادی کردند ،از اعضای محترم شورای تامین شهرستان که امنیت و آرامش امروز مدیون زحمات این عزیزان هستیم. از روسا و مدیران زحمتکش ادارات که در طول این چهار سال  خدمتگزار مردم بودند،از پرسنل خدوم و  تلاشگر فرمانداری و بخشداریهای تابعه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و روستا،بخشداران،شهرداران،دهیاران محترم سپاسگزارم.

 


هم چنین از اظهار لطف خانواده های معظم شهدا و ایثارگران،  دانشگاهیان، فرهنگیان، کشاورزان، دانشجویان، اصناف بسیجیان، جوانان، ورزشکاران، صنعتگران، گروههای سیاسی، عشایر غیور و روستائیان و خواهران عزیز و ارزشمندم در بخشهای مختلف جامعه صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

 

ضمن آرزوی توفیق برای فرماندار جدید، رجاواثق دارم که با همراهی و همدلی همه مسئولان و اقشار مختلف جامعه و با مسئولیت پذیری و مطالبه گری به حق مردم عزیز،این کهن دیار باستانی و دوست داشتنی انشاالله مسیر ترقی و توسعه را بیش از پیش پشت سر خواهد گذاشت.
خامان ره نرفته چه دانند ذوق عشق
دریا دلی بجوی دلیری سر آمدی
ابراهیم استوار میمندی

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد