کد مطلب: 8909

در آستانه برگزاری سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، شخصیت ها و سازمان های شهرستان با صدور پیام های جداگانه از مردم فیروزآباد برای حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش فیروزنا: در آستانه برگزاری سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، شخصیت ها و سازمان های شهرستان با صدور پیام های جداگانه از مردم فیروزآباد برای حضور پر شور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.

 

 

امام جمعه فیروزآباد

حجت الاسلام سید عزیزالله هاشمی زاده امام جمعه فیروزاباد از اقشار مختلف مردم فیروزاباد اعم از شهری ، عشایری ، روستایی ، دانش اموزان ودانشجویان دعوت کرد که همگی متحد و یک صدا در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کنیم و همانند سالهای قبل حضور خود را پر خروش تر به نمایش بگذاریم و دشمنان این نظام را نا امید کنیم.

 

نماینده فیروزآباد

«والفجر و لیال‌ عشر . . .»
سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی را در حالی گرامی می داریم که ایران سرافراز در اوج اقتدار و بالندگی بوده است و به الگوی مردم سالاری اسلامی و ملجاءآزادگان تبدیل شده است.
دهه فجر تداعی گر درهم شکستن استخوان های حکومت ظلم و جور و هیمنه 2500 ساله شاهنشاهی است و 22 بهمن سالگرد پیروزی مردم مومن و رشادت های و مجاهدت های آنان تحت زعامت بت شکن قرن، حضرت امام خمینی(ره) است. این درخت بارور با قطره قطره خون پاک شهداء سیراب و به روزنه امید مستضعفان مبدل شده است؛ صراط مستقیمی که با خون شهدای صدر اسلام و کربلا آغاز و با حکومت جهانی منجی عالم بشریت، حضرت امام زمان(عج) به پایان خوش سعادت بشر منتهی خواهد شد. تاکنون کشتی انقلاب گرداب های زیادی از جمله آشوب ها، ترورهای ناجوانمردانه دولتمردان و دانشمندان هسته ای، تحریم ها، بمب گزاری ها، خط دهی های سیاسی و ... را پشت سر گذاشته، اما همچنان بر قله های رفیع امنیت و تعالی ایستاده است.همچنانکه همگان شاهدند که امروز کشور عزیزمان ایران اسلامی، به عنوان قدرت بلامنازع منطقه و یکی از تاثیرگزارترین نظام های جهان تبدیل شده و در زمینه های متنوع از جمله انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی، شبیه سازی، نانو و علوم و فناوری های نوین، مرزهای علم را می شکافد؛ همه اینها به همت جوانان و رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و تلاش های عالمانه دولتمردان ممکن شده است.


ایران اسلامی در اوج قدرت نظامی و ندادن اجازه دخالت به بیگانگان در امور کشور، راه تعامل و نرمش قهرمانانه را نیز در نظر دارد که این امر را همواره نیز به دنیا ثابت نموده که بر اساس وعدۀ حتمی پروردگار که فرموده اند:«إِن تَنصُرُواْ اللَّهَ یَنصُرْکُمْ وَ یُثَبِّتْ أَقْدَامَکُمْ‏»، پیروزی از آن مردمی است که با توکل و اعتماد به خدا، چونان سیل خروشان، در پیشبرد اهداف اسلام و انقلاب بایستند و از تهدید و تطمیع دشمنان و مستکبران نهراسند.


  از عموم مردم فهيم وفرهيخته حوزه انتخابيه ام ميخواهم ، همدوش و همگام با آحاد مردم ولایی، ضمن تاکید بر صیانت از اصل اصیل انقلاب و دستاوردهای آن، همچنین تجدید عهد و پیمان با آرمان های پاک امام راحل و شهدا در سایه زعامت و سکانداری رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای، با حضور پر شور خود در راهپیمایی عظیم 22 بهمن،  اتحاد، همدلی و همزبانی، بصیرت و حضور خود را به نمایش بگذارند و به استكبارجهانی  نشان بدهند كه تهديدات حقيراني چون ترامپ ورژيم صهيونيستي تزلزلي بر اراده آهنين مردم ايجاد نخواهد كرد.
والسلام علي من التبع الهدي
كورش كرمپور،خدمتگزار مردم در مجلس شوراي اسلامي

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فیروزآباد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی فیروزآباد نیز ضمن دعوت از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی جشن پیروزی انقلاب گفت: حضور باشکوه آحاد مختلف مردم در راهپیمایی 22بهمن موجی از امید را در جامعه به وجود می‌آورد.


حجت الاسلام حمزه عبدی افزود: حضورگسترده مردم، موجب نا امیدی دشمنان انقلاب می‌شود و اعلام برائت از دشمنان نظام است که آمریکا، صهیونیسم‌ و همچنین برخی از سردمداران کشورهای عربی در راس آن ‌هستند.


وی، با تاکید بر اینکه دشمنان در تلاش برای جدایی میان امت و رهبری هستند، اضافه کرد: حضور در این راهپیمایی برای خنثی کردن این خدعه‌ها بسیار اهمیت دارد و مردم با گرایش‌ها، سلایق و عقاید مختلف همان پاسخی را که ابتدای انقلاب به سردمداران استکبار داده شد، با محوریت وحدت و همبستگی اعلام می‌کنند.

 

شهرداری و کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فیروزآباد

سلام بر شهروندان ارزشمند

برای تکرار مجدد  و رسای آرمانهای خویش و نشان دادن زنده بودن اهدافمان و بیعت دوباره با آرمانهای امام راحل(ره) و پیمان مجدد با رهبر انقلاب دوباره گرد هم می آییم و یک صدا برای اجابت خواسته هایمان الله اکبر می گوییم .

حضور شما مردم عزیز با مشت های گره کرده و صفوف فشرده، باورهای انقلابی را تقویت کرده و ترس در دل بدخواهان خواهیم نشاند.

 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد