فرمانده محور اصلی عملیات والفجر 8 دفاع مقدس؛

آسایش امروز مدیون رشادت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس است

۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷:۱۹
کد مطلب: 8906

فرمانده محور اصلی عملیات والفجر 8 دفاع مقدس گفت: امروز امنیت و آسایش که از آن بهرمند هستیم، مدیون رشادتهای رزمندگان 8سال دفاع مقدس است.

 به گزارش فیروزنا: سردار مرتضی قربانی در یادواره شهدای الفجر 8 که در حسینیه ثارالله سپاه ناحیه فیروزآباد برگزار شد با بیان اینکه یادواره شهدا درصدد آن است که ما را از خسران نجات دهد اظهار داشت: یادواره شهدا بسیار زیبا و هوشیاردهنده است و در این مراسم باید جوانان و نوجوانان حضور پرشور داشته باشند.

 

این فرمانده هشت سال دفاع مقدس به تهاجم فرهنگی و جنگ‎های سایبری دشمن اشاره کرد و گفت: ما در مقابله با این تهاجم و جنگ‎ها می‎توانیم با چنین جلساتی جوانانمان را به افکار انقلابی تجهیز کنیم و برای مقابله با جنگ نرم به میدان بفرستیم.

 

وی یادآور شد: امروز جوانان ما باید به حماسه‎ای که امام خمینی(ره) ایجاد کرد و انقلاب اسلامی را به پیروزی رساند و دشمنی‎هایی که در برابر انقلاب اسلامی ایجاد شده آگاه شوند.

 

این فرمانده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه جوانان ما با این آموزه‎ها آشنا نیستند، گفت: ما باید یادواره و مراسم‎های گرامیداشت شهدا را غنیمت بشماریم و بتوانیم از ظرفیت شهدا برای نسل جوان استفاده کنیم.

قربانی با بیان اینکه پس از 8 سال دفاع مقدس بودجه‎ها و اعتبارت لشکرها از 100 درصد به 10 درصد رسید و همه این بودجه‎ها صرف بازسازی کشور شد، افزود: بیش از 2 میلیون جمعیت مرزنشین ما پس از 8 سال دفاع مقدس اسکان داده شد و ما توانستیم که خرابی‎های هشت سال دفاع مقدس را آباد کنیم.

 

وی با بیان اینکه استکبار جهانی دست از سر انقلاب اسلامی بر نمی‎دارد، گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی 7 میلیون بشکه نفت می‎فروختیم و دارایی‎ها و ثروت این کشور را آمریکایی‎ها به تاراج می‎بردند.

 

فرمانده محور اصلی عملیات والفجر 8 دفاع مقدس یادآور شد: هفته‎ای نیست که مقام معظم رهبری در مورد فرهنگ ایثار و شهادت سخن نگوید و یا دیداری با رزمندگان، ایثارگران و خانواده شهدا نداشته باشد.

 

قربانی با بیان اینکه پس از هشت سال دفاع مقدس افرادی بودند که درصدد نابودی سپاه و ارتش برآمدند، یادآور شد: امام خمینی(ره) از دستاوردهای ما حفاظت و صیانت کردند و فرمودند "ارتشی و سپاهی یک لشکر الهی".

وی اظهار کرد: ما با ارتش قدرتمند عراق که بزرگترین ارتش زمینی منطقه بود در دوران دفاع مقدس مقابله کردیم و امروز به واسطه تجربیات هشت سال دفاع مقدس و عنایت خداوند اقتدار و صلابت پیدا کرده‎ایم.

 

قربانی اظهار داشت: با همه توان ابرقدرت‎های جهانی در برابر انقلاب اسلامی ایستادند و هر چه در توان داشتند برای مقابله با انقلاب اسلامی گذاشتند.

 

این فرمانده هشت سال دفاع مقدس یادآور شد: امروز امنیت وآسایش که از ان بهرمند هستیم، مدیون رشادتهای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است و همین شهدایی که یادوارهای انها را برپا می کنیم اگر دیروز نبودند در جنگ امروز هم امنیت و آسایش نبود پس باید قدر این شهدا را دانست.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد