نخستین جشنواره استانی؛

تئاتر خیابانی «شب چراغ» در فیروزآباد برگزار می‌شود

۳۰ دي ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳:۴۸
کد مطلب: 8811

نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی «شب چراغ» با محوریت کودک و نوجوان و با هدف حفظ منابع انرژی در راستای اقتصاد مقاومتی برگزار می‌شود.

به گزارش فیروزنا: نخستین جشنواره استانی تئاتر خیابانی «شب چراغ»  با محوریت کودک و نوجوان و با هدف حفظ منابع انرژی در راستای اقتصاد مقاومتی در شهرستان فیروزآباد برگزار می‌شود. 

 

براساس فراخوان جشنواره کمک به فرهنگ‌سازی در جامعه در راستای آموزش اصول شهروندی در زمینه مدیریت مصرف انرژی، آموزش جامعه محور با محوریت کودک و نوجوان در جهت حفظ منابع انرژی در راستای اقتصاد مقاومتی از موضوعات این جشنواره است. 

 

 نقش مدیریت مصرف انرژی در اقتصاد خانواده، حمایت ازفعالیت‌های گروه‌های نمایشی با موضوع مصرف بهینه انرژی و توجه به محیط زیست و توسعه پایدار با تولید انرژی پاک و مصرف صحیح دیگرموضوعات این جشنواره است. 

 

گروه‌های تئاتر خیابانی تا 20 دی ماه فرصت دارند که طرح‌های نمایشی و تا 5 بهمن ماه لوح فشرده اثر خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. 

 

جشنواره اسفندماه امسال در شهرستان فیروزآباد برگزار می‌شود و برگزاری کارگاه‌های آموزشی تئاتر خیابانی بخشی از این جشنواره است. خلق طرح، کارگردانی و بازیگری بخش‌های مسابقه جشنواره است که به برگزیدگان لوح تقدیر و تندیس جشنواره اهدا می‌شود. 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد