به مناسبت روز هوای پاک؛

ورودی شهر فیروزآباد توسط دانش آموزان پاکسازی شد+ تصاویر

۲۶ دي ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳:۵۵
کد مطلب: 8797

به مناسبت روز جهانی هوای پاک، ورودی شهر فیروزآباد با مشارکت دانش آموزان مدرسه فرهنگیان و کارکنان اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان پاکسازی شد.

به گزارش فیروزنا: به مناسبت روز جهانی هوای پاک، ورودی شهر فیروزآباد به شیراز اطراف مسجد بین راهی امام علی (ع)  با مشارکت دانش آموزان دبستان پسرانه فرهنگیان و کارکنان اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان پاکسازی شد.

 

عطا عباسی کشکولی مدیر دبستان پسرانه فرهنگیان گفت: کیسه های پلاستیکی به علت ماندگاری طولانی مدت در محیط و تاثیر آن در آلودگی آب و خاک، اثرات مخربی بر محیط زیست دارند.

 

عباسی کشکولی افزود: دفن زباله های پلاستیکی به معنای محو شدن یا نابودی این مواد سمی نیست بلکه آن ها را وارد زنجیره غذایی و آب‌های زیرزمینی می کند.

 

مدیر دبستان پسرانه فرهنگیان گفت: طرح جمع آوری زباله توسط دانش آموزان اقدامی بسیار خوب برای حفاظت از محیط زیست است  و همه مردم نیز طبیعت را مانند خانه ی خود بدانند و در حفظ آن بکوشند .

 

وی گفت: محیط زیست متعلق به عموم مردم است و همه حق برخورداری از یک محیط زیست سالم و زیبا را دارند نباید با بی توجهی و سهل انگاری و رها کردن زباله در طبیعت این حق را از دیگران سلب کنند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان
خودم
|
|

۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۴:۲۶

پاسخ

شعار هوای پاک و استفاده از مینی بوس فرسوده
تناقض و آلوده کردن ذهن پاک بچه ها


نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد