کد مطلب: 8796

رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فیروزآباد در پیامی با اشاره به حادثه جانکاه و دردناک جان باختن مظلومانه و شهادت گونه خدمه تلاش گر نفتکش سانچی، این ضایعه تأسف انگیز ملی را به عموم ملت ایران و به ویژه به خانواده‌های شریف و عزادار تسلیت گفت.

به گزارش فیروزنا: شمشاد کاظمی رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر فیروزآباد در پیامی با اشاره به حادثه جانکاه و دردناک جان باختن مظلومانه و شهادت گونه خدمه تلاش گر نفتکش سانچی، این ضایعه تأسف انگیز ملی را به عموم ملت ایران و به ویژه به خانواده‌های شریف و عزادار تسلیت گفت.

 

متن کامل پیام شمشاد کاظمی در این باره به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

و آتش چنان سوخت بال و پرت را
که حتی ندیدیم خاکسترت را.

دردمندانه خبری جانسوز ایران عزیز را فرا گرفت. خبری که در آن تلاشگران صنعت نفت بر روی دریا در آتش گداختند و در غربتی جانکاه پروانه سان با آهن و شعله درآمیختند.

 

ایران اسلامی اینک یکپارچه در عزایی دردناک، مرثیه ی فرزندانش را زمزمه می کند و با با بغضی فراتر از تمام اندوه ها به سوگ نشسته است.

 

بر ماست نیز تا این عزای ملی را به ایران و ایرانی تعزیت گوییم و صمیمانه با خانواده های داغدار ابراز همدردی کنیم و از خداوند برای یکایک آن فداییان کشور غفران الهی را آرزو نماییم و برای بازماندگان اجر و صبر جمیل را خواستار باشیم.


شمشاد کاظمی . شورای شهر فیروزآباد

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد