کد مطلب: 8790

نبود پزشك عمومی به تعداد کافی در بخش اسکرین بیمارستان حضرت قائم(عج) در اواخر هفته ها و روزهای تعطیل سال باعث ايجاد نارضايتي مردم و بيماران، موجب تجمع بيش از حد در بخش اسکرین بیمارستان می باشد.

 به گزارش فیروزنا: شهرستان فیروزآباد با جمعیتی بالغ بر 124 هزار نفر و با توجه به عبور محور مهمترین محور کشور (محور پارس جنوبی) یک از شهرستانهایی است که مسئولان می بایست در حوزه بهداشت و درمان توجه بیشتری کنند.

 

بیمارستان حضرت قائم فیروزآباد یکی از مراکز درمانی است که به بیماران این شهرستان و شهرستانهای اطراف همچون فراشبند و قیروکارزین خدمات درمانی ارائه می دهد.

 

یکی از مشکلاتی که گریبان گیر خیل عظیمی از بیماران شده است نبود پزشك عمومی به تعداد کافی در بخش اسکرین بیمارستان حضرت قائم(عج) در اواخر هفته ها است که علاوه بر ايجاد نارضايتي مردم و بيماران، موجب تجمع بيش از حد در بخش اسکرین بیمارستان می باشد.

طی تماس‌های فراران و مکرر شهروندان فیروزآبادی با خبرنگار فیروزنا و بازدید میدانی و حضور خبرنگار در بیمارستان، مشاهده شد که به علت کمبود پزشک در بخش اسکرین بیمارستان، جمعیت زیادی از شهروندان در صف پذیرش پزشک ایستاده اند.

 

با توجه به کمبود پزشک در این اسکرین اورژانس، تنها پزشک این بخش مجبور به پذیرش فله ای بیماران شده که این نوع پذیرش باعث می شود تا بیماران نتوانند مشکلات خود را به پزشک منتقل کنند.

 

یکی از شهروندان فیروزآبادی در گفتگو با خبرنگار فیروزنا می گوید: متأسفانه نبود پزشک عمومی به تعداد کافی در بیمارستان مشکلات درمانی را دو چندان کرده است، علاوه براینکه طول درمان بیماران افزایش یافته، هزینه‌های زیادی را نیز بر دوش خانواده بیماران تحمیل می‌کند.

 

دیگر شهروند فیروزآبادی از صف طولانی صندوق بیمارستان گلایه کرد و گفت: در بیمارستان به این بزرگی یک کانکس در بیرون از ساختمان اصلی بیمارستان با یک متصدی قرار داده اند و در این هوای سرد و با حال ناخوش باید در این صف طولانی بایستم تا نوبتم شود و دوباره به بخش اسکرین رفته و در صف پذیرش پزشک بایستم و این در حالی است که به پزشک مراجعه کرده ام تا حالم خوب شود ولی با توجه به این وضعیت امیدی در خوب شدن خود ندارم.

اما با توجه به زیاد بودن سرماخوردگی در فصل زمستان نیازمند این است تا مسئولان نسبت به حضور پزشک در این بخش در روزهای تعطیل و دیگر روزهای هفته اقدام کنند تا یکی از مشکلات مردم در حوزه درمان کاهش یابد.

 

 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد