کد مطلب: 8785

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: تمام ملت ایران در پیروزی انقلاب نقش داشتند و در کمتر از ۳ ماه ۹۸ درصد از مردم در همه پرسی به نظام جمهوری اسلامی ایران رای "آری" داد.

کورش کرم‌پور در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  در خصوص سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با هزاران نفر از مردم قم به مناسبت قیام 19 دی ماه، اظهار داشت: بارها در موضوعات مختلف مقام معظم رهبری حرف ملت ایران را با صراحت لهجه فرموده اند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ملت ایران یک بار هم از آمریکا شکست نخورده است، بیان کرد: ژنرال‌های آمریکایی قصد نگهداری از رژیم شاهنشاهی ایران را داشتند و پهلوی را به عنوان ژاندارم منطقه انتخاب کرده بودند، در آن دهه ملت ایران با دست خالی آمریکا را شکست دادند،زیرا شاه ایران نوکر آمریکا بود.

کرم پور حقیقی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس نیز بازهم این اتفاق رخ داد و ایران توانست صدامی را شکست دهد که آمریکا و سایر دشمنان ایران از او حمایت می کردند، متذکر شد: من در دوران دفاع مقدس فرمانده گردانی بودم که از 4 ملیت اسیر گرفتیم و آمریکا سلاح و اطلاعات منطقه و ایران را به موقع در اختیار دشمن ملت ایران قرار می‌داد و امام خمینی (ره) به درستی فرمودند که تمامی کفر در مقابل تمامی اسلام ایستاده است.

وی با بیان اینکه آمریکا جرات رویارویی با ایران را نداشت و به همین دلیل هواپیمای مسافربری را مورد هدف قرار داد و ژنرال‌های آمریکایی مدال دریافت کردند،افزود:در مقابل،رزمندگان ایرانی مدالی که دریافت کردند،عبور از اروند بود که توانستند بر همه تجهیزات به‌روز دشمن فائق آیند.

دست آمریکا به خون تمامی آزادی خواهان جهان آلوده است

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تروریست‌هایی مانند داعش و النصره حاصل برنامه‌های چند ساله آمریکا بود تا اسلام، انقلاب و جمهوری اسلامی ایران را نابود کنند ولی جمهوری اسلامی ایران در این زمینه میز آمریکا را شکست داد.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی با اشاره به اینکه دست آمریکا به خون تمامی آزادی خواهان جهان آلوده است، گفت: ملت ایران هیچ هراسی از آمریکا ندارد و اگر آمریکا فضایی را علیه ایران به وجود آورد،دوباره به جهان ثابت کنیم که ما مرد عمل هستیم.

کرم پور حقیقی با بیان اینکه حکومت ایران بر اساس خواست مردم شکل گرفته است، اظهار داشت: تمام ملت ایران در پیروزی انقلاب نقش داشتند و در کمتر از 3 ماه 98 درصد از مردم در همه پرسی به نظام جمهوری اسلامی ایران رای "آری" داد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخیرا برخی به دلیل خواسته‌های معیشتی، اقتصادی و اجتماعی به میدان آمدند ولی به هیچ وجه مردم با نظام اسلامی مشکلی ندارند بلکه از مسئولان گله‌مند هستند، گفت: در راهپیمایی‌های مردمی پسر جوانی را دیدیم که پلاکاردی درخصوص گله‌مندی از مسئولان در دست داشت؛ولی نوشته بود "تا آخرین قطره خون پای انقلاب ایستاده‌ایم"، ما مسئولان نیز باید نحوه زندگی مقام معظم رهبری را الگو قرار دهیم./

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان
فرود
|
|

۱۳۹۶/۱۰/۱۹ ۲۳:۱۷

پاسخ

سلام..چرا برخلاف وعدها ، جاده جدید فیروزآباد به فراشبند افتتاح نمی شود؟


نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد