امام جمعه فیروزآباد؛

مطالبات مردم باید توسط مسئولان پیگیری شود

۱۷ دي ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵:۵۲
کد مطلب: 8779

نماینده ولی فقیه در شهرستان فیروزآباد گفت: مطالبات بر حق مردم باید توسط مسئولان پیگیری شود.

به گزارش فیروزنا: حجت الاسلام سید عزیزالله هاشمی زاده امام جمعه فیروزآباد در اجتماع مردم فیروزآباد در محکومیت اغتشاشات اخیر کشور اظهارداشت: این حوادث با حمایت و هدایت دشمنان نظام در راس آن آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل رخ داد که با بصیرت و موقعیت شناسی مردم به خوبی خنی شد.

 

وی با بیات اینکه اغتشاشات اخیر ادامه جریانات ۸۸ بود خاطرنشان کرد: دشمنان نظام بدانند هرگز رهبری انقلاب را تنها نخواهیم گذاشت و روزگار امام علی(ع) در ایران و دوره فعلی قابل تکرار نیست.

 

حجت الاسلام هاشمی زاده با قدردانی از تلاش و متانت نیروهای امنیتی و انتظامی در حوادث اخیر عنوان کرد: اینکه نیروهای امنیتی و انتظامی در برابر انواع توهین‌ها و تنها به‌خاطر دین سکوت کنند نشان‌دهنده صبر و بردباری و عزت آن‌هاست.

امام جمعه فیروزاباد با تاکید بر پیگیری مطالبات بر حق مردم توسط مسئولان اضافه کرد: انتخاب مسئولین سالم و مسلمان جزو اموری است که باید بیش ازگذشته مدنظر باشد که این هم جزئی از مطالبه‌گری‌های انقلابیون است.

 

حجت الاسلام هاشمی زاده در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در جریان اعتراضات و اغتشاشات دو مسئله وجود دارد و آن اینکه مردم در این امر مطالبات به حقی دارند از جمله اینکه مسئولان به موضوع اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید رهبری بوده توجه کافی را داشته باشند و تولید داخلی را تقویت کرده و جلوی قاچاق کالای خارجی را بگیرند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد