کد مطلب: 8701

در جلسه شورای اداری میمند امام جمعه این بخش ضمن ابراز ناراحتی از تخریب قسمتهایی از محوطه امامزاده اسماعیل(ع) میمند به بهانه تعریض خیابان خواستار پیگیری این امر شد.

به گزارش فیروزنا: جلسه شورای اداری میمند صبح امروز با حضور حجت الاسلام بشارت امام جمعه میمند، ظهرابی بخشدار وجمعی از مدیران ادارات میمند برگزار شد

.

حجت الاسلام بشارت امام جمعه میمند با اشاره به تخریب قسمتهایی از محوطه امامزاده اسماعیل(ع) میمند و جایز نبودن نغض حریم و تصاحب زمین امامزاده ها و دیگر اماکن متبرک تحت هر شرایطی؛ اظهار داشت: در گذشته نچندان دور در پی تخریب کاروانسرا  که در مرکز شهر میمند قرار داشت و همجواری با امامزاده اسماعیل(ع)، محوطه و حیاط این بقعه را بدون توجه به اینکه این عمل غصب می باشد به خیابان عبوری تبدبل کردند، در صورتی که باید با خرید و تملیک ملکهای حاشیه این امام زاده می توانستند خیابان قدیمی و موجود را تعریضتر کنند.

 

وی از شهرداری و شورای شهر خواست تا این مشکل را با تدبیر حل نموده و محوطه و حریم امامزاده که در مرکز شهر ومحلی توریستی می باشد را حفظ کنند.

 

ظهرابی بخشدار میمند ضمن خوش امد گویی وتبریک شب یلدا گفت: شب یلدا شبی است خانواده ها وفامیل دور هم جمع شوند و یکی از سنتهای اسلامی که صله رحم هم انجام شود

 

 وی همچنین در مورد خدمات انجام شده و در حال انجام بخشداری به روکش اسفالت جاده کوهمره سرخی، بهسازی روستای میگلی، دادنجان، تنگریز و شروع گاز رسانی به منطقه کوهمره اشاره نمود.

 

رحیمی رئیس کمیته امداد از مستقل شدن کمیته امداد این بخش خبر داد و گفت: برای استقلال کمیته امداد میمند کارهای خوبی انجام شده و این کمیته با حدود ۱۰۰۰ مددجو در آینده نزدیک مستقل خواهد شد.

خبرنگار شمشاد ممل پور

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد