کد مطلب: 8688

با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسماعیل تبادار استاندار فارس و مسئولین استانی و شهرستانی جلسه شورای اداری شهرستان فیروزآباد برگزار شد.

به گزارش فیروزنا، عصر پنجشنبه با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسماعیل تبادار استاندار فارس و مسئولین استانی و شهرستانی جلسه شورای اداری شهرستان فیروزآباد برگزار شد.

 

توقف بیمه قالیبافی آسیب جدی به قالیبافان وارد کرده است

ابراهیم استوار میمندی فرماندار فیروزآباد اظهار داشت : توقف طرح بیمه قالیبافان مشکل اساسی و آسیب جدی به این قشر وارد نموده که موجب شده انگیزه را در این قشر کاهش  و اشتغال شهرستان را با مشکل روبرو کند .

 

وی افزود : در شهرستان فیروزآباد بیش از ۱۰ هزار بافنده فرش دست بافت وجود دارد که شغل عمده این شهرستان تولید فرش دست بافت است.

 

استوار میمندی گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال در شهرستان فیروزآباد در طرح ها و پروژه های عمرانی هزینه شده و این تحولی عظیم در سطح این شهرستان است.

 

فرماندار فیروزآباد خواستار افزایش سهمیه بیمه کارگران ساختمانی شد و اظهار داشت: رقم ناچیزی که برای بیمه کارگری در نظر گرفته شده عدد مناسبی نیست و امید است وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در این خصوص نگاه ویژه ای داشته باشد .


وی افزود : با توجه به نرخ بی کاری ۱۸ درصد در شهرستان نیاز به حمایت ویژه به کارگران و این قشر ضعیف است .

 

پتروشیمی حق مسلم مردم فیروزآباد است/ مشکلی برای تامین آب پتروشیمی نداریم

کورش کرمپور نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین با انتقاد از نحوه بکارگیری نیرو در کارخانه سیمان فیروزآباد گفت: کارخانه سیمان فیروزآباد باید در سطح مدیران میانی از نیروهای بومی فیروزآباد استفاده کند و با توجه به درآمد بالای این کارخانه می بایست حمایت های مالی کافی از شهرداری این شهرستان کند.

 

وی پتروشیمی فیروزآباد را همانند انرژی هسته ای که برای ملت ایران حق مسلم بود دانست و اظهار داشت: پتروشیمی حق مسلم مردم شهرستان فیروزآباد است و این پتروشیمی در بین 3 سد قرار گرفته و مشکل تامین آب برای این پتروشیمی وجود ندارد.

 

خدمت به مردم بهترین عبادت است

حجت الاسلام هاشمی زاده امام جمعه فیروزآباد اظهارداشت: اگر خدمت به مردم با نیت صادقانه و تلاش همه جانبه صورت گیرد موجب جلب رضایت الهی می شود.

 

وی افزود: مسئولیت در نظام اسلامی نوعی امانت است که در مدتی محدود در اختیار برخی قرار می گیرد و کسانی مسئولیت می پذیرند باید صادقانه خدمت کنند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد