وزیر تعاون، کار و رفا اجتماعی؛

نرخ بیکاری در فیروزآباد در حد نرمال است

۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۱:۴۶
کد مطلب: 8686

نرخ بیکاری در این شهرستان نسبت به بقیه شهرستان های استان فارس درحد نرمال است و با ایجاد چند شغل با ظریف اشتغال ۵ هزار نفر می توان نرخ بیکاری را در این شهرستان کاهش داد.

به گزارش فیروزنا: علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه شورای اداری شهرستان فیروزآباد با تاکید بر افزایش رفاه مردم در طبقات اجتماعی پایین گفت: از سال 95 برای گروه‌های هدف تمرکز کردیم و در حال حاضر برنامه‌های ما برمبنای رفاه اجتماعی برای طبقات پایین است.

 

ربیعی با اشاره به کلنگ زنی درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی در شهرستان فیروزآباد گفت: برای شهرستان‌های فیروزآباد، قیروکازرین و فراشبند پیگیری‌های لازم  جهت احداث درمانگاه تامین‌اجتماعی انجام خواهد شد  و امروز کلنگ درمانگاه تامین‌ اجتماعی شهرستان فیروزآباد زمین زده شد.

 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به برنامه های این وزارتخانه برای خدمات رسانی به شهرستان های فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند، گفت: ما در هر یک از این سه شهرستان یک مجموعه ورزشی داریم که امیدواریم با منابعی که در نظر می گیریم بتوانیم آنها را تکمیل کنیم.

 

ربیعی با اشاره به نرخ بیکاری در شهرستان فیروزآباد گفت: نرخ بیکاری در این شهرستان نسبت به بقیه شهرستان های استان فارس درحد نرمال است و با ایجاد چند شغل با ظریف اشتغال ۵ هزار نفر می توان نرخ بیکاری را در این شهرستان کاهش داد.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد