دادستان فیروزآباد خبر داد؛

طرح دیده‌بان پیشگیری از وقوع جرم در فیروزآباد اجرا می شود

۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۸:۵۹
کد مطلب: 8673

دادستان فیروزآباد از اجرای دیده بان پیشگیری از وقوع جرم در این شهرستان با هدف ارتقای امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: مردم با ثبت‌نام در سامانه سجام و پس از تأیید نهایی می‌توانند به عنوان دیده‌بانان پیشگیری از وقوع جرم خدمت کنند.

حافظ محمدی دادستان عمومی و  انقلاب فیروزآباد در گفتگو با فیروزنا گفت: باتوجه به  ضرورت پیشگیری از جرائم و معضلات  اجتماعی  معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در راستای استفاده ازظرفیت عظیم مردمی در قالب دیده بانان پیشگیری از همه آحاد مردم دعوت به  عمل آورده تا با ثبت  نام در سامانه <<سجام >>با معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در راستای ارتقا امنیت اجتماعی همکاری کنند و اخبار اطلاعات خود را به این سامانه ارسال نمایند.

 

وی افزود: انتظار می رود همه افراد اعم از بسیجیان، بازاریان، اعضای شوراهای اسلامی، دهیاران و معتمدین با مراجعه به ادرس Sajam.admiral.ir ضمن ثبت نام مشارکت موثر در راستای حفظ امنیت شهرستان داشته باشند

 

دادستان فیروزآباد تاکید کرد: شهروندان عزیز به محض اطلاع از وقوع جرم یا هر اقدام غیر قانونی که زمینه ارتکاب جرم را فراهم آورده بلافاصله ضمن ارسال اطلاعات خود به سامانه سجام موضوع را به دادسرای شهرستان نیز اطلاع دهند تا اقدام متناسب قانونی و فوری صورت گیرد.


اين مقام قضایی افزود: مردم در همه جرائم وتخلفات به ویژه جرائم موضوع سرقت، موادمخدر، مشروبات الکلی تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی اطلاعات را با حساسیت دقت ارسال نمایند.


محمدی در پایان ضمن تقدیر از احساس مسولیت مردم بیان داشت: افرادی که در قالب دیده بان پیشگیری مبادرت به همکاری می نمایند صرفا مبادرت به ارسال اخبار و اطلاعات نمایند و صلاحیت برای اقدامات دیگر را ندارند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد