کد مطلب: 8663

شهردار فیروزآباد گفت: جشنواره عکاسی گل و گیاه به منظور ترغیب کاشت گل و گیاه در فضاهای خانگی ویژه عموم شهروندان برگزار شد.

چمران فیروزی در گفتگو با خبرنگار فیروزنا اظهارکرد: جشنواره عکاسی گل و گیاه به منظور ترغیب فرهنگ کاشت گل و گیاه در فضاهای خانگی و استفاده آن در زندگی روزمره در شهرستان فیروزآباد برگزار می شود.

 

وی افزود: این مسابقه در ۳ بخش گل های آپارتمانی پاسیو و فضای سبز آپارتمان، گل های باغچه ای و بالکن شهری و حوزه گل های شاخه بریده سبد و دسته گل برگزار می شود.

 

شهردار فیروزآباد با اشاره به مقررات شرکت کنندگان در این جشنواره گفت: شرکت کنندگان می توانند در  هر بخش ۳ عکس به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند و به عکس های بیشتر در هر بخش ترتیب اثر داده نخواهد شد، همچنین عکس ها باید توسط شرکت کنندگان عکاسی شده باشد و در صورت انتخاب شدن عکس برتر عکس با فضای اصلی تطبیق خواهد شد.

 

فیروزی با اشار به اینکه نفر برتر می توانند عکس ها پذیرفته شده را برای چاپ در کتاب، بروشوریا انتشار مربوط به جشنواره با ذکر نام عکاس برای خود محفوظ دارند، عنوان کرد: هر قطع عکس شرکت کنندگان باید در سایز  DPI۳۰۰  و با A۴ باشد.

 

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان گروه A تا پایان آذرماه، گروه B تا پایان دی ماه و گروه C تا پایان بهمن ماه می توانند آثار خود را از طریق تلگرام telegram.me/shahrdarif ارسال نمایند، خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان باید در هرعکس مشخصات خود و گروه مسابقه را ذکر کنند.

 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد