امام جمعه فیروزآباد؛

قدس متعلق به همه مسلمانان است

۱۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۸:۵۸
کد مطلب: 8661

امام جمعه فیروزآباد گفت: قدس اولین قبله مسلمانان است ومتعلق به همه مسلمانان است و توطئه‌های غده سرطانی اسرائیل غاصب به جایی نخواهد رسید و فلسطین آزاد خواهد شد.

به گزارش فیروزنا، حجت الاسلام هاشمی زاده ظهر امروز در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته فیروزآباد اظهار کرد: قدس اولین قبله مسلمانان است و تا قیام و قیامت متعلق به امت اسلام است و توطئه‌های غده سرطانی اسرائیل غاصب به جایی نخواهد رسید و فلسطین آزاد خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: توطئه آمریکایی اسرائیلی راه به جایی نخواهد برد، مسلمانان بیدارتر و هوشیارتر از همیشه در مقابل دشمنان خواهند ایستاد و وحدت دنیای اسلام قوی‌تر از گذشته خواهد بود.

 

 امام جمعه فیروزآباد افزود: ترامپ ابزار دست صهیونیست‌هاست و آنها با توطئه جدیدشان قلب کشور فلسطین را نشانه گرفتند و آمریکایی‌ها باید بدانند با این جنایت‌ها مسلمانان دشمان خود را بهتر می‌شناسند و بیش از گذشته مقابل جنایت‌های آنها و زورگویی‌هایشان خواهند ایستاد.

 

وی اظهار کرد: آمریکاهی‌ها توطئه جدیدی را علیه اسلام طراحی کرده و قلب فلسطین یعنی قدس شریف را مورد هدف قرار داده‌اند.

 

امام جمعه فیروزآباد افزود: قدس شریف متعلق به همه امت اسلامی و بشریت است و ما باید پای قدس بایستیم و از ملت مظلوم قدس حمایت کنیم.


هاشمی زاده تصریح کرد: آمریکاهی‌ها بدانند از این توطئه‌ها راه به جایی نمی‌برند و این اقدام آنها تنها باعث می‌شود که مسلمانان آنها را بیشتر بشناسند.

 

امام جمعه فیروزآباد افزود: مشکل وهابیت تکفیری و آل سعود نیز مطرح است که آنها را برای مقابله با اسلام حمایت می‌کنند؛ دشمن اصلی دنیای اسلام در غرب آسیا، رژیم پلید صهیونیستی است که ۷۰ سال مسلمانان را می‌کشد و هر جنایتی علیه مسلمان در منطقه انجام می‌دهد.

 

حجت الاسلام هاشمی زاده بیان کرد: هرچه توطئه آمریکا و اسرائیل بیشتر شود مسلمانان بیدار و وحدت دنیای اسلام قوی‌تر می‌شود و مسلمانان خطر واقعی را بیشتر احساس می‌کنند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد