یادداشت/ فرهاد هاشم پور

طرح اجباری بیمه حوادث فرهنگیان/ لطفا ما را بیمه نفرمایید.

۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۴:۲۷
کد مطلب: 8657

دانش آموزان و فرهنگیان هرسال به اجبار مشمول بیمه حوادث می شوند که مبلغ 7500تومان در مقابل دادن یک کارت ابی رنگ به ازا هر نفر دریافت می کنند.

فیروزنا - دانش آموزان و فرهنگیان هرسال به اجبار مشمول بیمه حوادث می شوند که مبلغ 7500تومان  در مقابل دادن یک کارت ابی رنگ به آزا هر نفر دریافت می کنند.


دراین میان جدیدا اعلام شده که معلمان نیز اجبارا باید این مبلغ را پرداخت نموده و صاحب کارت خوشرنگ بیمه شوند که با یک حساب سرانگشتی مثلا در شهر فیروآباد ( به غیر از دانش آموزان) بیش از 1500نفر فرهنگی وجود دارد، بیش از 11.000.000 تومان نا قابل وارد حساب بیمه می گردد.

 

در حالی که معلمان عزیز دارای بیمه های طلایی، خدمات درمانی،  روستایی، عشایری، ورزشی، عمر و ... نیز هستند و هزینه های آن را پرداخت، ولی در حوادث و غیر حوادث آن چنان معجزه ای از آنها  شاهد نبوده ایم.

 

در عمل پزشکان عزیز و متخصص، طرف قرار داد بیمه های متنوع ما نیستند و در موقع مراجعه به پزشک نمیدانیم، از کدامیک از بیمه های متنوع خودمان استفاده کنیم یا کدام بیمه را تمدید کنیم.


آری مسئولین محترم و عزیز آموزش و پرورش، لطفا ما را بیمه نفرمایید!


فیش حقوقی اغلب معلمان ، پر از کسورات از نامهای زیبا و خوشرنگ کارت و دفترچه های بیمه می باشد که باور کنید اصلا به دردمان نمی خورند و فقط هزینه آن را ما پرداخت می کنیم. (مثلا در همین کارت حوادث که به ما تحمیل شده است، قرار است  بیمه لطف نماید اگر مدارک کامل باشد سه میلیون بابت تعویض کلیه پرداخت نماید که ناچیز و ناکارآمد است.)


 خواهشمندیم قبل از کسر نمودن اجباری بیمه حوادث از ذینفعان آن یعنی معلمان هم نظر خواهی بفرمائید و حداقل با اختیار و احترام به فیش ها دست ببرید و ما را مورد لطف اجباری کسورات بیمه حوادث قرار ندهید. ما دارای دفترچه ای هستیم که خیلی مقبول پزشکان نمی باشد و با یک کارت ناقابل ما را سورپرایز نفرمایید.
به هر حال ما معلم هستیم باور بفرمائید فقط و فقط یک بیمه خوب برای ما کافیست لطفا فیش های خسته ما را خودسرانه مجروح نفرمایید.
فرهاد هاشم پور  آموزگاری از فیروزآباد

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد