رئیس جمعیت هلال احمر فیروزآباد؛

هلال احمر فیروزآباد کمک های مردمی را برای زلزله زدگان جمع آوری می کند

۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷:۵۱
کد مطلب: 8553

رئیس جمعیت هلال احمر فیروزآباد گفت: مردم نوعدوست این شهرستان برای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه می توانند کمک های نقدی و غیر نقدی خود را واریز و اهدا کنند.

باقر پورشیرزاد روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار فیروزنا افزود: با توجه به بروز زمین لرزه در مناطق غربی کشور به ویژه در استان کرمانشاه که منجر به جان باختن ، مصدوم و بی سرپناه شدن تعدادی زیادی از هموطنان شده و پیرو منویات رهبری انقلاب بر حمایت همه جانبه از آسیب دیدگان، جمعیت هلال احمر فیروزآباد نیز در این راستا قدم بر می دارد.

 

وی اظهار کرد: بر این اساس این مرکز در راستای اهدف بشر دوستانه خود وظیفه دارد، با بهره گیری از همت و توان بالقوه خیرین ، داوطلبان و مردم و برای حمایت و همدردی با همنوعان و مردم آسیب دیده نسبت به برگزاری فراخوان جذب کمک های مردمی به صورت نقدی و غیر نقدی اقدام کند.

 

پورشیرزاد افزود: بنابراین فراخون عمومی و اختصاصی جمع اوری کمک های نقدی و غیر نقدی برای مردم زلزله زده استان کرمانشاه و مناطق غربی در بازه زمانی 22 آبان لغایت چهار آذر امسال انجام می گیرد.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزآباد ادامه داد: رویکرد این فراخوان بر جمع آوری کمک های مردمی نقدی و غیر نقدی بوده و تاکید می شود برای حفظ کرامت انسانی از جمع آوری هر گونه مواد فاسد شدنی و مستعمل اجتناب شود.

 

وی تاکید کرد: همشهریان عزیز می توانند کمک های نقدی را با شماره حساب 99999در بانک های ملت، صادرات، مسکن، دی،تجارت، سپه،پارسیان، شهر و اینده واریز و رسید پرداخت کمک  خود را به این مرکز تحویل دهند.

 

این مسئول همچنین لیست اقلام مورد نیاز برای کمک به زلزله زدگان استان کرمانشاه را شامل ،پتوی سالم و تمیز، لوازم گرمایشی ، چادر ، کنسرو و خشکبار و آب معدنی ، لوازم بهداشتی ، داروهای ضروری ، شیر خشک و وسایل بهداشتی نوزاد اعلام کرد که شهروندان می توانند کمک ها را به جمعیت هلال احمر شهرستان تحویل دهند.


به گزارش فیروزنا زمین لرزه شدیدی ساعت 21:48 شامگاه یکشنبه 21 آبان 96 با قدرت 7.3 درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر) در ژرفای 33.9 کیلومتری زمین استان های کرمانشاه، ایلام و کردستان و بخش های گسترده ای از غرب و شمال غرب کشور را لرزاند.


این زمین لرزه که کانون آن جنوب حلبچه عراق نزدیک مرزهای استان کرمانشاه گزارش شده زیان ها و آسیب های زیادی در استان های کرمانشاه و ایلام به بار آورده است.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد