کد مطلب: 8543

با هوشیاری بازرسین بهداشت محیط شهرستان فیروزآباد دو دستگاه "تاتو" از آرایشگاههای زنانه در فیروزآباد توقیف و جمع آوری شد.

به گزارش فیروزنا: رئیس مرکز بهداشت شهرستان فیروزآباد از اجرای طرح ضربتی ویژه آرایشگران زنانه در حوزه مرکز بهداشت این شهرستان خبر داد و گفت: تعدادی از آرایشگران اقدام به انجام  فعالیت مخفیانه، غیر مجاز و مخاطره آمیز از قبیل انجام "تاتو" می‌کنند که می‌تواند تهدیدی جدی علیه سلامت مراجعه کنندگان باشد.

 

بهادر قهرمانی افزود: در همین راستا و در بازدیدی که توسط  کارشناسان بهداشت محیط این شبکه انجام شد، در دو بازدید متوالی از سطح آرایشگاههای زنانه در فیروزآباد دو دستگاه "تاتو"  توقیف و جمع آوری شد.

 

وی تصریح کرد: از آنجایی که هرگونه فعالیت غیر مجاز در آرایشگاه های زنانه منجر به بروز مخاطرات جبران ناپذیر می‌شود و انجام عمل "تاتو" می بایست فقط زیر نظر متخصص پوست انجام گیرد، واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان فیروزآباد با مشارکت نماینده اداره اماکن نیروی انتظامی به صورت مداوم با انجام پیگیری‌های لازم با متخلفان برخورد و پرونده آنها را جهت پیگرد قانونی به مراجع قضایی ارسال می کند.

 

معاون شبکه بهداشت و درمان فیروزآباد خاطرنشان کرد: در همین خصوص به شهروندان توصیه می‌شود در صورت مشاهده هر گونه فعالیت غیر مجاز در آرایشگاه های زنانه و یا سالن های زیبایی مراتب را به شماره تلفن 38724094 و یا سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت اطلاع دهند تا به آن رسیدگی شود

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد