مدیر کل راه و شهرسازی فارس؛

بزرگراه فیروزآباد به شیراز در دهه فجر افتتاح خواهد شد

۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۱:۱۳
کد مطلب: 8412

مدیر کل راه و شهرسازی فارس در بازدید از پروژه های راه شهرستان فیروزآباد از افتتاح بزرگ راه فیروزآباد به شیراز در دهه فجر 96 خبر داد.

به گزارش فیروزنا: فیروز تکاور مدیر کل راه و شهرسازی فارس به همراه ابراهیم استوار میمندی فرماندار فیروزآباد روز گذشته از پروژه‌های راهسازی و جاده های روستای شهرستان فیروزآباد بازدید و از نزدیک از نحوه عملیات اجرایی و میزان پیشرفت پروژه‌ها بازدید کرد.

 

مدیر کل راه استان فارس در بازدید از پروژه بزرگراه فیروزآباد به شیراز اظهار داشت: در دهه فجر امسال  شاهد بهره برداری از بزرگراه فیروزآباد شیراز تا دوراهی میمند خواهیم بود.

 

وی افزود: در طی این بازدید ها بیش از ۷۵کیلومتر از راههای روستایی شهرستان با اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد ریال امسال روکش آسفالت می شود.

 

شایان ذکر است که در نماینده فیروزآباد در مجلس در بازدید سال گذشته معاونین وزیر راه و شهرسازی از پروژه های راهسازی این شهرستان قول افتتاح مسیر های فیروزآباد به شیراز، فیروزآباد به فراشبند را تا پایان خرداد ماه سال 96 را داده بود که متاسفانه تاکنون این پروژه ها تکمیل نشده است.

اما با توجه به مدت زمان باقی مانده تا دهه فجر و درصد پیشرفت این پروژه ها باید دید این جاده ها تا دهه فجر به مرحله بهره برداری خواهد رسید؟ یا مردم این شهرستان ها هنوز چشم انتظار افتتاح این جاده ها باشند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد