کد مطلب: 8406

استاندار فارس گفت: اگر مدیران آموزش‌وپرورش استان فارس پیشنهادی درخصوص نحوه جذب معلم دارند به نمایندگان مجلس ارائه دهند تا متناسب با نظام آموزشی نیروها جذب شوند.

به گزارش شیرازه، اسماعیل تبادار در نشست شورای آموزش‌وپرورش استان فارس با تأکید بر نگاه ویژه به آموزش‌وپرورش اظهار داشت: نظام آموزشی مبتنی بر کیفیت باید تقویت شود.

 

او با بیان اینکه پیشرفت هر جامعه‌ای از آموزش‌وپرورش شروع خواهد شد، خاطرنشان کرد: شورای آموزش‌وپرورش برای بنده بسیار مهم است و بحث‌های مطرح‌شده در آن را جدی می‌گیرم. بهتر است که موضوعات شورای آموزش‌وپرورش به‌صورت ملموس و موردی مطرح شود تا بتوان بهتر به مشکلات رسیدگی کرد.

مقام عالی دولت در استان فارس تصریح کرد: زمینه علمی در شیراز و استان فارس ایجاب می‌کند که برنامه‌ریزی دقیق‌تری برای آموزش‌وپرورش داشته باشیم و نگاه اعتدال‌گرا به تمام نقاط استان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

تبادار گفت: استفاده از ظرفیت خیران در آموزش‌وپرورش از اهمیت بالایی برخوردار است به‌ویژه آنکه در شرایط فعلی که مشکلات مالی بسیار است، باید از حداقل‌ها نهایت استفاده را کرد.

او درمورد کمبود نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش و نحوه جذب معلم اظهار کرد: اگر مدیران آموزش‌وپرورش استان فارس پیشنهادی در این زمینه‌دارند به نمایندگان مجلس ارائه دهند تا متناسب با نظام آموزشی نیروها جذب شوند.

مقام ارشد دولت در فارس خواستار دیدار با نخبگان آموزش‌وپرورش شد و افزود: انتظار داریم که در شورای آموزش‌وپرورش نخبگان دانش‌آموزشی استان نیز حضور داشته باشند و علاقه‌مندیم تا از نزدیک با نظرات آن‌ها آشنا شویم.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد