امام جمعه فیروزآباد؛

امنیت از اهداف بلند و راهبردی نظام اسلامی است

۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۱:۵۲
کد مطلب: 8329

امام جمعه فیروزآباد گفت: برای اینکه جایگاه و رسالت پلیس در نظام جمهوری اسلامی برای ما روشن شود لازم است بدانیم که بحث امنیت از اهداف بلند و راهبردی نظام اسلامی است.

به گزارش فیروزنا: به مناسبت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با حضور مسئولان و مدیران شهرستانی در فیروزآباد برگزار شد.

 

حجت الاسلام سید عزیزالله هاشمی زاده امام جمعه فیروزآباد در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار داشت: هفته نیروی انتظامی فرصتی بسیار گرانبها برای همه ما است تا رسالت و جایگاه نیروی انتظامی را در نظام مقدس الهی و علوی همچنین انتظاراتی که از نیروی انتظامی وجود دارد را تبیین کنیم.

 

وی با بیان اینکه این هفته فرصتی است که مردم ما قدردان زحمات و مجاهدت‌های خستگی ناپذیر نیروهای خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی باشند، افزود: برای اینکه جایگاه و رسالت پلیس در نظام جمهوری اسلامی برای ما روشن شود لازم است بدانیم که بحث امنیت از اهداف بلند و راهبردی نظام اسلامی است.

 

امام جمعه فیروزآباد گفت: یکی از رسالت‌های بزرگ نیروهای نظامی و امنیتی بحث امنیت است که البته سپاه، بسیج نیز در این زمینه فعالیت می‌کنند و همه ضامن امنیت جامعه هستند.

 

حجت الاسلام هاشمی زاده با بیان اینکه برای نخستین بار امیرالمومنین(ع) بودند که نیروهای نظامی و انتظامی را برای امنیت جامعه سازمان‌دهی کردند، عنوان کرد: امروز نیروهای انتظامی و پلیس کشورمان در کنار نیروهای امنیتی و نظامی شریفترین، فداکارترین و نیز مورد اعتمادترین نیروهای نظام جمهوری اسلامی هستند و پیشانی نظام و مایه خیر، برکت و عزت‌مندی نظام هستند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد