پاسخ دکتر افراسیابی کشکولی به حواشی اخیر در فضای مجازی؛

پتروشیمی سرمایه کوچکی نبود که به راحتی از دست برود

۱۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵:۳۸
کد مطلب: 8325

گروه منتسب به شخصیت ها مدت هاست که به صورت جهت دار و مدیریت شده که به ظاهر با هدف حمایت از نماینده است، سعی در تخریب چهره های متخصص، متعهد، ارزشی و دلسوز شهرستان و ایجاد نفاق و تفرقه دارد، گذشته از تملق گویی های جاهلانه برخی در این گروه در فضای مجازی ، هتاکی ، تخریب چهره های معنوی و سیاسی شهرستان و ایجاد اختلاف و دامن زدن به آن، این بار نیز جریان خاص سعی دارد تا نیروی های ارزشی و متعهد را تخریب نماید .

 به گزارش فیروزنا، یادداشت دکتر حسن افراسیابی کشکولی حقوقدان، پژوهشگر و مدرس دانشگاه در پاسخ به حاشیه سازی های اخیر این گروه در فضای مجازی در خصوص مطالبه ماندن پتروشیمی در فیروزآباد و ضرورت تضمین طرح جایگزین به شرح زیر است:

 

سلام بر دوستان حاضر در گروه شخصیتها

 

از آقایان کرمی و نجفی و روستا و امیر زادگان و سایرین تشکر میکنم. جناب نجفی عذرخواهی شما نشان شان علمی و  سعه صدر شماست.


 
در خصوص پتروشیمی حرفها را به آقایان نجفی و کرمی گفته ام، خدمت شما هم عرض میکنم.

 

 همه و همه بایستی دست در دست هم تلاش کنیم که حق فیروزاباد محفوظ بماند. پتروشیمی سرمایه کوچکی نبود که براحتی از دست برود . لذا هر آنکه مدعی دوستداری وطن و حمایت از حق و حقوق مردم است، از هر جناح و گروهی باید در این عرصه ورود کند و همت و تلاش مضاعف نماید.

 

ما هم در همین راستا هر آنچه را بتوانیم انجام خواهیم داد. قطعا بنده قانون را بهتر از بسیاری از  مدعیان میدانم و در عمل هم بدان پایبندم ولی تفسیر خود را دارم و لذا  به کسانی که بنده را متهم به برخی مسائل میکنند عرض میکنم قضاوت کار سختی است، لذا خود را مدیون بنده نکنند بخصوص در غیاب بنده که غیبت است.

 

و اما در خصوص پتروشیمی توضیحی عرض میکنم که چند روز پیش و در روز تشییع پیکر مطهر شهید حججی  آقای کرمپور با بنده تماس گرفتند و خواستند بعد از تشیع جنازه در مجلس  با ایشان ملاقات کنم و گفتند میخواهند بنده مشورتهایی داشته باشند که بنده حضور یافتم و چندین موضوع مطرح شد از جمله پتروشیمی که ایشان خواستند در این موضوع به ایشان کمک کنم و گفتند پرونده پتروشیمی را هر طور صلاح میدانید پیش ببریم. لذا بنده با مشورت دوستان  با بررسی شرایط صلاح را بر سیاست فشار از پایین و چانه زنی از بالا تشخیص دادم که تا کنون نیز تا حدودی موفق شده ایم و انشاء الله در صورت حمایت همه جانبه مردم و مسئولین شهر نتایج آن برای مردم فیروزاباد خیر خواهد بود. و انشاء الله بر تصمیمات آینده تاثیر خواهیم گذاشت.

 

مهم همدلی دوستان است . در این قضیه همه طرفداران کاندیداها و نمایندگان سابق و فعلی باید در کنار هم باشند . دعواهای سیاسی را بگذارند برای بعد از تثبیت حق مردم فیروزاباد.  

از خوش آمد آقای عظیمی تشکر میکنم ولی به ایشان میگویم  گروهشان ارزانی خودشان باد.

 

 طوری صحبت میکنند که انگار ماها کشته مرده حضور در این گروه هستیم. در حالی که بنده هیچ علاقه ای بر حضور در گروهی که مشی آن بر دیکتاتوری و تملق استوار است و ندارم و فقط برای روشن شدن اعضا گروه این پیام را می‌گذارم. لذا دوستانه میگویم مدارا و دوستی را بجای حذف و محدودیت جایگزین کنند زیرا
این نوع برخوردها عامل اصلی ریزش رای و کسر محبوبیت  آقای کرمپور خواهد شد و مَثل آن مَثل دوستی خاله خرسه است.  انشاء الله این نوع رفتار هم تغییر کند و اصلاح شود.

انشاء الله از الان شروع کنند و بگذارند این متن لا اقل ساعتی پاک نشود تا صداقت ایشان روشن شود.

از دوستان عذر میخواهم و گروه را ترک میکنم.
 
برای سربلندی ایران اسلامی صلوات.


والسلام. حسن افراسیابی کشکولی

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان
رضا
|
|

۱۳۹۶/۷/۱۶ ۹:۵۸

پاسخ

درود بر دوست عزیزم آقای افراسیابی


نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد