کد مطلب: 8303

بخشدار مرکزی فیروزآباد از سنددار شدن زمین 4 هکتاری دانشگاه پیام نور این شهرستان واقع در جایدشت پس از 25 سال و احداث دانشکده کشاورزی این دانشگاه خبر داد.

به گزارش فیروزنا: لشکر محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه به‌منظور حفظ، و نگهداری و استفاده بهینه از املاک با توجه به توسعه و پیشرفت در حوزه بخش مرکزی و پیگیری‌های متعددی انجام شده، اظهار داشت: زمین دانشگاه پیام نور فیروزآباد به وسعت 4 هکتار که 25 سال پیش توسط کشاورزان این منطقه اهدا گردیده بود، پس از تلاش و پیگیری‌های لازم جهت تأسیس دانشگاه کشاورزی در جایدشت این شهرستان سنددار شد.

 

بخشدار مرکزی فیروزآباد ادامه داد: این بخشداری با هماهنگی به‌عمل‌آمده با ادارات ثبت‌ اسناد و املاک، دانشگاه پیام نور فیروزآباد، شورای اسلامی جایدشت و حمایت‌های فرماندار این شهرستان مشکل را مرتفع کرد.

 

محمدی اضافه کرد: بر اساس تفاهم‌نامه، این دانشگاه متعهد گردید تا با انجام حصارکشی در اطراف این ساختمان، هرچه سریع‌تر اقدام به راه‌اندازی دانشکده کشاورزی در جایدشت کند.

 

لازم به ذکر است دانشگاه پیام نور فیروزآباد در این ملک 4 هکتاری زمینه و اقدامات اولیه برای تأسیس دانشکده کشاورزی را از پیش فراهم کرده است.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد