فرمانده سپاه ناحیه فیروزآباد؛

شعار همه رزمندگان در میادین دفاع مقدس عاشورایی بود

۳۱ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷:۱۰
کد مطلب: 8259

فرمانده سپاه ناحیه فیروزآباد گفت: دفاع مقدس در امتداد عاشورا و برگرفته از حماسه حسینی است و همچنین در جبهه ها حرکت های رزمی ما بر اساس راه امام حسین(ع) است و همچنین شعار همه رزمندگان و تمام برنامه های طول سال رزمندگان در میادین دفاع مقدس عاشورایی بود.

به گزارش فیروزنا: سرهنگ پاسدار شمشاد محبی ظهر امروز در مراسم سخنرانی پیش خطبه های نماز جمعه شهرستان فیروزآباد اظهار داشت: جنگی را که صدام به اشاره آمریکا آغاز کرد قرار بود مرکز تشیع باشد و محیط های تشیع را از بین ببرد.

 

وی هدف دیگر از جنگ را جلوگیری از پیروزی معنوی انقلاب اسلامی دانست و  افزود: معلوم شده بود انقلاب اسلامی بیداری اسلامی را در کشورهای غرب آسیا به وجود آورده است و ایران اسلامی  این پیروزی معنوی را در کشورهای اسلامی عهده دار خواهد شد.

فرمانده سپاه فیروزآباد هدف سوم را به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی و صلح کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی بیان کرد و تصریح کرد: امروز هزینه اداره رژیم صهیونیستی را یا صهیونیست‌ها و یا عرب های جاهل می‌دهند.

 

محبی با اشاره به اینکه کشورهای عربی قرار بود در گذشته رژیم صهیونیستی را نابود کنند اما امروز پشتیبان و نوکر این رژیم هستند بیان کرد: امروز تمام تلاش آنان این است که ایران اسلامی تغییر یابد.

 

وی با بیان اینکه از دیدگاه آنان باید ایران از صحنه جهان حذف شود خاطرنشان کرد: دفاع مقدس در امتداد عاشورا و برگرفته از حماسه حسینی است و همچنین در جبهه ها حرکت های رزمی ما بر اساس راه امام حسین(ع) است.

فرمانده سپاه فیروزآباد یادآور شد: همچنین شعار همه رزمندگان و تمام برنامه های طول سال رزمندگان در میادین دفاع مقدس عاشورایی بود.

 

محبی با بیان اینکه دفاع مقدس در طول 8 سال بر مبنای حرکت و راه حسینی بود اظهار داشت: امروزه حماسه حسینی و حرکت عاشورا ماندگار شدند و همچنین امروزه الگوی جوانان حزب الله کشورهای مختلف و لشکرهای مردمی سوریه انقلاب اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه دفاع مقدس مانند عاشورا به جامعه و جوانان الگو می دهد افزود: همچنین دفاع مقدس جوانان مسلمان و مومنان سراسر دنیا را شیفته کرده است.

 

فرمانده سپاه  فیروزآباد با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری تا آخر ایستاده ایم گفت: اگر راه امام حسین(ع) را عملی انجام دهیم و شعار ندهیم و همچنین برنامه های فرهنگی و اقتصادی ما در مسیر عاشورا باشد قطعا پیروز هستیم.

 

محبی با اشاره به مسئله امر به معروف و نهی از منکر بیان کرد: امام حسین (ع) قیام کرد تا به ما یاد بدهد نمی توان در کنار حکومت فاسد زندگی کرد و همچنین ظلمت و تاریکی در کنار یکدیگر قرار نمی گیرند.

 

وی امام حسین(ع) به صورت عملی امر به معروف و نهی از منکر را آموزش دادند و برای آن یک لحظه دست از آموزش نکشیدند یادآور شد: مسئله امر به معروف و نهی از منکر مسئولیتی فردی و اجتماعی است و همه اقشار جامعه وظیفه دارند امر به معروف و نهی از منکر را انجام دهند.

فرمانده سپاه فیروزآباد با بیان اینکه وظیه ما این است امر به معروف و نهی از منکر را در سبد فرهنگی خانواده و در سبد ترویج ارزش های اسلامی قرار دهیم و بی تفاوت نباشیم گفت: ما برای اسلامی کردن دولت راه‌های طولانی داریم و مدعی هستیم که باید امت واحده اسلامی تشکیل شود تا امام زمان(عج) ظهور کند.

 

محبی اظهار داشت: همچنین ما مدعی هستیم امروز انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مقاومت اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی (عج) است و اگر کوتاهی کنیم زمینه ظهور فراهم نمی‌شود.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد