رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه فیروزآباد:

90ویژه‌برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان فیروزآباد برگزار می‌شود

۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۴:۵۱
کد مطلب: 8250

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه فیروزآباد با بیان اینکه ۸ سال دفاع مقدس ملت ایران، تمام معادلات سیاسی و نظامی دشمنان علیه کشور ما را برهم زد، گفت: 90 ویژه‌برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در فیروزآباد برگزار می‌شود.

شمشاد محبی صبح امروز در نشست خبری تشریح برنامه‌های هفته دفاع مقدس در شهرستان فیروزآباد، با اشاره به آثار دوران دفاع مقدس اظهار داشت: 8 سال دفاع مقدس ملت ایران در برابر استکبار جهانی و هم‌پیمانان آنها، تمام معادلات و محاسبات سیاسی و نظامی دشمنان نظام علیه کشور ما را برهم زد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت فیروزآباد با اشاره به لزوم انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان افزود: در هفته دفاع مقدس به دنبال این هستیم تا فن‌آوری‌های به دست آمده از دوران دفاع مقدس را از لحاظ فرهنگی، معنوی، نظامی، اجتماعی و دفاعی به نسل‌های گذشته یادآوری کنیم و به نسل‌های جوان نشان دهیم.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت فیروزآباد با اشاره به ضرورت بزرگداشت هفته دفاع مقدس افزود: هفته دفاع مقدس فرصت و زمان مناسبی برای پاسخگویی به سوالات، شبهات و ابهامات جوانان و نوجوانان و کسانی است که تنها جنگ را از طریق کتاب‌ها، تلویزیون و رسانه‌ها درک کرده‌اند.

 

محبی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان عناوین روزهای هفته دفاع مقدس اظهار داشت: به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس حدود 90 ویژه‌برنامه با همکاری و مشارکت ارگان‌ها، نهادها، پایگاه‌های مقاومت، کانون‌ها و اقشار مختلف مردم در سطح شهرستان فیروزآباد به اجرا درخواهد آمد.

 

وی تصریح کرد: ویژه برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس با دیدار از امام جمعه فیروزآباد و فضاسازی و ایجاد ایستگاه‌های صلواتی در معابر عمومی آغاز می‌شود.

 

رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس سپاه فیروزآباد با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس با دهه اول ماه محرم و ایام سوگواری اهل بیت(ع) گفت: مراسم شیرخوراگان حسینی با حضور بانوان بسیجی در حسینیه ثارالله (ع) سپاه برگزار می‌شود.

 

محبی با اشاره به اهم برنامه‌های این هفته اظهار داشت: نواختن زنگ مقاومت در مدارس، دیدار و سرکشی از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، همایش اقتصاد مقاومتی ویژه تب سنتی، برگزاری همایش ائمه جماعات و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج، یادواره شهدای شهدای آبروی محله از جمله ویژه برنامه‌های متمرکز در سطح شهرستان فیروزآباد است.

 

وی خاطرنشان کرد: حضور منسجم بسیجیان در مصلی‌های نماز جمعه شهرستان، سخنرانی فرماندهان سپاه و بسیج در مراسم نماز جمعه، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، برگزاری یادواره‌های شهدا و ده‌ها برنامه فرهنگی، سیاسی، مذهبی و.... در سطح پایگاه‌ها و حوزه‌های مقاومت بسیج در هفته دفاع مقدس اجرا می‌شود.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد