فرمانده انتظامی فیروزآباد؛

هیات های مذهبی در ایام محرم با پلیس همکاری کنند

۲۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۹:۲۳:۲۵
کد مطلب: 8249

فرمانده انتظامی فیروزآباد از مسئولان هیات های مذهبی این شهرستان خواست به منظور برقراری نظم و امنیت آیین های ماه محرم و صفر با ماموران پلیس همکاری کنند.

به گزارش فیروزنا: سرهنگ حسین ارجمند فرمانده منطقه انتظامی فیروزآباد در نشست تعامل با هیات های مذهبی این شهرستان اظهار داشت: عزاداری برای امام حسین (ع) بسیار ارزشمند است و به فرموده امام خمینی (ره) "محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است" اما این مراسم نباید در معابر عمومی و خیابانها برگزار شده و با سد معبر در خیابان ها برای مردم مزاحمت ایجاد کرد.

سرهنگ ارجمند با تاکید به رعایت نکات امنیتی در برگزاری مراسمات عزاداری گفت: لازم است مسئولین هیئت ها از ورود افرادی که قصد مزاحمت برای عزاداران و نوامیس مردم را دارد جلوگیری کرده و مراتب را به نیروی انتظامی محل اطلاع دهند و همچنین موارد مشکوک و افراد ناشناس با ظواهر خاص را سریعا اطلاع دهند.

وی افزود: همکاری مسئولین هیئت ها با نیروی انتظامی در راستای اجرای نظم و امنیت در ایام محرم لازم است و مامورین ما طی این ایام به صورت شبانه روزی در خدمت هیئات مذهبی و شهروندان عزیز است همچنین وظیفه ماست که با همکاری شما عزیزان حافظ جان و مال مردم باشیم.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد