با حضور گردان های شهرستانهای فیروزآباد فراشبند و قیروکارزین؛

دوره عملی آموزش تکمیلی بسیجیان در فیروزآباد برگزار شد

۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳:۰۰
کد مطلب: 8218

نخستین اردوی مشترک عملی دوره آموزش تکمیلی بسیج شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین در پادگان خاتم النبیا(ص) فیروزآباد توسط سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد

سرهنگ شمشاد محبی در حاشیه برگزاری اردوی عملی دوره تکمیلی بسیج در گفتگو با خبرنگار فیروزنا گفت: حفظ آمادگی نظامی برای دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور و حفظ جان و مال و ناموس مردم از اوجب واجبات است و سپاه و بسیج و نیروهای نظامی طلایه دار این وظیفه مهم است.

 

وی با اشاره به ضرورت حفظ آمادگی بیان کرد: یکی از اقدامات صورت گرفته در این راستا آموزش تکمیلی بسیج است که در برنامه قرار دارد و اجرایی می‌شود.

 

محبی با اشاره به برگزاری دوره آموزش تکمیلی بسیج در فیروزآباد اظهار داشت: امسال شهرستان فیروزآباد میزبان بسیجیان دو شهرستان فراشبند و قیروکارزین نیز می باشد که جمعا 3 گردان به مدت 5 شبانه روز در این دوره شرکت کرده اند.

 

وی افزود: این دوره از 20 شهریور آغاز و تا 24 شهریور ادامه خواهد داشت که در این دوره 610 نفر از بسیجیان سه شهرستان فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین شرکت کرده اند.

 

فرمانده سپاه ناحیه فیروزآباد اظهار داشت: در این دوره آموزشی دروس نظامی، عقیدتی، سیاسی، تاکتیک، آمادگی جسمانی، آئین نامه انضباطی، سلاح شناسی، قوانین و مقررات، آشنایی با نیروهای مسلح، جنگ نوین، پدافند غیر عامل ،میدان تیر و…با بهره گیری از اساتید مجرب بصورت تئوری و عملی تدریس می شود.

 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد