کد مطلب: 8198

ابراهیم استوار میمندی فرماندار فیروزآباد در پی حاشیه سازی برخی افراد در فضای مجازی بر علیه فرمانداری فیروزاباد و شورای شهر میمند بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش فیروزنا: ابراهیم استوار میمندی فرماندار فیروزآباد در پی حاشیه سازی برخی افراد در فضای مجازی بر علیه فرمانداری فیروزاباد و شورای شهر میمند بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی
مردم شریف  و بزرگوار  خطه فیروزآّباد و میمند
با اهداء سلام
بزرگش  نخوانند اهل خرد  
که نام بزرگان  به زشتی  برد


اخیرا  مشاهده  شده است  که در فضای مجازی  و شبکه  های اجتماعی  شهرستان  شخصی  با ادعای  انتساب  به این جانب  و داشتن  نسبت فامیلی  با حقیر  اقدام به توهین  و تهمت  علیه  افراد  محترم و صاحب نفوذ محلی ،حتی توهین  به مردم برخی محلات  شهر میمند  نموده است  که در این خصوص  توجه  همه عزیزان  را  به نکات زیر  جلب می نمایم :


1-اینجانب  ضمن محکوم  نمودن  اقدامات  شخص موهن  که قطعا با تحریک  برخی عوامل  مشکل دار  در منطقه  وبرخی سیاسیون  فاقد  عملکرد  همراه است  ، به هیچ عنوان  اجازه نخواهم داد  کسی  در حاشیه امن  فامیلی  یا خویشاوندی  با اینجانب  به افراد  محترم  و مردم  برخی محلات  توهین نماید .


2-با توجه به شکوائیه اعضای محترم  شورای اسلامی شهر میمند  تحت عنوان  تهمت  و افترا و توهین  نزد دادستان  محترم  علیه شخص مورد  نظر که  رونوشت شکوائیه  برای  فرمانداری  نیز ارسال  شده است ، شخص خاطی  انتظار  داشته چون  انتساب  به فرماندار  دارد  از مجازات  و حساب و کتاب معاف باشد  که چنین  خواسته  نامشروعی در قاموس  اینجانب  جایگاهی نخواهد داشت  و یک فرد حدودا 40 ساله  منسوب  به هر کس  و در هر جایگاه باید  پاسخ  گوی  اعمال و رفتار خود و پاسبان آبرو  و حیثیت  مردم باشد .


3-اگر چه فرمانداری  در جایگاه  مدعی العموم  نیست  که از کسی  شکایت کند  و تاکنون  شکایتی هم نکرده  است  اما با توجه به وضعیت پیش آمده  و توهین  مستقیم  به مردم  برخی محلات  شهر میمند  که می تواند  تبعات  اجتماعی  داشته باشد  اینجانب  به عنوان  رئیس شورای تامین  وظیفه  خود می دانم  که از شان  و شرافت  مردم دفاع  کرده  و از هرگونه  تبعات  اجتماعی و امنیتی پیشگیری  نمایم .


4-اگر چه  توهم قابلیت  پیگیری ندارد ، اما متاسفانه  برخی از عوامل  پشت پرده  از شرایط  خاص برخی  افراد  سو استفاده  می نمایند  که ان شاالله  در راستای  صیانت از  حقوق شهروندی  اقدامات  لازم  قانونی علیه  محرکین  صورت خواهد گرفت .


5-به کلیه افرادی  که به نوعی  فعالیت سیاسی  و اجتماعی  در ابعاد  خرد و کلان  می نمایند  توصیه  می نمایم  برای فائق آمدن  بر ناکامی  های  سیاسی  و اجتماعی  ، روش  علمی آن است  که  در چار چوب  قانون  از ابزار دموکراتیک استفاده  نمایند  تا موجب بالندگی  و رشد جامعه  شوند  نه اینکه ناکامی های  خود را  با روش  ما کیا ولی  و با ابراز  قرار  دادن  افراد با شرایط خاص  بخواهند  جبران  نمایند . که به قول  شیخ اجل  سعدی علیه الرحمه : ترسم  نرسی به کعبه ای  اعرابی


6-توصیه من به همه بزرگان  شهر بخصوص  بزرگان  تراز اول شهرستان این است که بیائید  با تاسی از مولایمان  علی  که برادر  خود را به  آتش انذار  متنبه  ساخت  و حتی با الگو گیری  از بزرگان  نظام  که در آغاز  انقلاب  از فرزندان و جگر گوشه های  خود هم  نگذشتند  تا آسیبی  به انقلاب  نرسد ، تا  به مردم اهانت نشود  ما نیز با مدیریت  نزدیکان  و طرفدارنمان و گذشت  نکردن  از خطاهایشان  نگذاریم  حرمت  مردم شکسته  شود ، نگذاریم  جو روانی  مسموم  و ناسالم  ، فضای  توسعه و پیشرفت شهرستانمان  را آلوده کند  . نگذاریم  فضای بدبینی  مانع  سرعت مطلوب  پیشرفت دیارمان شود .


اینجانب  در طی چهل ماه  حضور در شهرستان  فیروزآباد  هیچ گاه  علاقه ای  به حضور  در فضای  مجازی نداشته و ندارم  و حتی  به مدیران  زحمتکشی که گاهاً در حقشان  جفا می شود  توصیه  کرده ام که اقدام  به پاسخگویی در فضای  مجازی  نکنند ، اما اکنون  در راستای  تنویر  افکار عمومی  لازم دانستم  این  چند سطر را  تقدیم حضور  مردم عزیز  و فهیم  شهرستان نمایم  تا به قول  حضرت حافظ :


خوش بود  گر محک  تجربه  آید به میان  
تا سیه  روی شود  هر که در او غش باشد.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد