کد مطلب: 8183

برگزاری دوره عملی آموزش تکمیلی 45 روزه بسیج در پادگان خاتم الانبیاء (ص) از امروز چهارشنبه 8 شهریور به مدت سه روز آغاز شد.

به گزارش فیروزنا: سرهنگ محبی فرمانده سپاه ناحیه فیروزآباد در حاشیه برگزاری این دوره گفت : دوره های آموزش تکمیلی 45 روزه ی بسیج با هدف ارتقای سطح آموزش های نظامی ، اعتقادی ، سیاسی ، مباحث جنگ نوین و آشنایی با مباحث سیاسی روز در 2 مرحله برگزار می شود .

 

وی با بیان اینکه دوره اول این آموزش ها 37 روزه است و از مرداد شروع شده و تا پایان هفته گذشته ادامه داشت افزود :  مرحله عملی یا اردوی صحرایی نیز بعد از اتمام این دوره ، به مدت 3 روز در حال برگزاری است .

 

فرمانده سپاه ناحیه فیروزآباد با اشاره به اینکه بیش از 200 بسیجی فعال آموزشهای لازم را در این دوره ها فرا می گیرند ، افزود : تیراندازی ، برپایی کلاس های تئوری و پاره ای از آموزشهای رزمی نظامی از جمله آموزشهای ارائه شده در این دوره ه عنوان کرد .

 

سرهنگ محبی همچنین با اشاره به اقتدار و عظمت حضور بسیج در صحنه های مختلف گفت : هدف از حضور در این اردوها آمادگی و توان رزم بسیجیان برای مقابله با هرگونه تهدیدات دشمن و خنثی سازی نقشه های شوم آنهاست.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد