رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای فیروزآباد:

همه تلاش خود را در جهت مهار بیکاری به کار می‌گیریم

۱۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷:۴۹
کد مطلب: 8166

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای فیروزآباد گفت: با آموزش‌های درست و کاربردی همه تلاش خود را در جهت مهار بیکاری و اشتغال جوانان شهرستان به کار می‌گیریم.

غلامرضا محمدی‌فرد در مراسم گشایش نمایشگاه دستاوردهای کارآموزان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای که با حضور مسؤولان شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به آمار بالای بیکاری در شهرستان و استان، مرکز فنی و حرفه‌ای نقش بسزایی در ایجاد اشتغال پایدار، راه‌اندازی چرخه تولید و کاهش نرخ بیکاری دارد.

 

رئیس مرکز آموزش فنی حرفه‌ای شهرستان فیروزآباد ادامه داد: آموزش‌های فنی و مهارت که مولد اشتغال است در این برهه از زمان که به‌کارگیری جوانان و ایجاد زمینه شغلی بزرگ‌ترین دغدغه دولت‌مردان و مسئولان خدوم نظام مقدس جمهوری اسلامی است می‌تواند مهم‌ترین گام مثبت و برنامه در جهت آبادانی و اقتصاد کشور باشد.

 

محمدی فرد گفت: امید است همه مسئولان دولت دست‌به‌دست و با اتحاد بتوانیم با ارائه هر چه‌بهتر و بیشتر حرفه‌های آموزشی را گسترش و فراگیر کنیم.

وی بیان داشت: سازمان فنی حرفه‌ای در این مقطع زمانی تمام تلاش خود را می‌کند که با ارائه آموزش‌های مهارتی و زودبازده منجر به اشتغال، بتواند گام مثبتی در راستای اشتغال جوانان بردارد.

 

خبرنگار ابوالفتح رضایی

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد