کد مطلب: 8040

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فیروزآباد از تصادف سنگین دو خودرو پژو 405 و نیسان در محور فیروزآباد کوهمره سرخی خبر داد.

مهدی علییاری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فیروزنا، اظهار داشت: در بیست و چهارمین روز از مردادماه امسال ساعت 11:45 صبح متأسفانه شاهد حادثه ناگواری در محور فیروزآباد به کوهمره سرخی نزدیکی منطقه تفریحی چهل چشمه بودیم که در اثر این تصادف سنگین 4 نفر مصدوم، که به مراکز درمانی اعزام شدند.

 

وی تصریح کرد:  خودرو پژو 405 حامل کارشناسان شبکه بهداشت و درمان فیروزآباد بودند که جهت بازدید به منطقه کوهمره سرخی اعزام  شده بودند که با خودرو نیسان شاخ به شاخ شدند.

 

علی یاری افزود: برای این حادثه 3 دستگاه اورژانس از پایگاههای میمند، جووکان و فیروزآباد اعزام شدند، که به دلیل وخیم بودن حال برخی از مصدومین یک فروند بالگرد اورژانس جهت اعزام مصدومان به شیراز به محل حادثه هم اعزام شد.

 

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی فیروزآباد اظهار داشت: اورژانس هوایی فارس قادر است ماموریت های زمینی ناوگان آمبولانس ها را در تمام نقاط استان در صورت فراهم بودن شرایط آب و هوایی و تایید تکنسین های حاضر در صحنه، پشتیبانی کند.

 

وی گفت: سه علت اصلی تصادفات جاده‌ای و ترافیکی را عامل انسانی، راه و خودرو عنوان کرد و از هم‌وطنان عزیز خواست تا با رعایت نکات ایمنی، هشدارهاو علائم راهنمایی به همراه سرعت مطمئنه نقش مؤثری را در کاهش این حوادث داشته باشند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد