تا دوماه آینده انجام می شود؛

تحویل 16 واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فیروزآباد

۲۲ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶:۲۲
کد مطلب: 8021

16 واحد مسکونی 80 متری هرکدام با هزینه 440 میلیون ریال تا دوماه آینده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فیروزآباد تحویل داده می شود.

به گزارش فیروزنا: علی رضا مرادی، مدیر کمیته امداد شهرستان فیروزآباد در نشست خبری با خبرنگاران با بیان اینکه هزینه های ساخت این واحدهای مسکونی از طریق خیران، آورده مددجویان و وام های کمیته امداد تامین می شود، گفت: این طرح با همکاری بنیاد مسکن شهرستان اجرا می شود و مددجویان پس از پایان کار ، کلید واحد مسکونی خود را تحویل خواهند گرفت.


وی به اقدامات انجام شده در حوزه مسکن مددجویان در چهار ماه نخست امسال اشاره کرد و ادامه داد: در چهار ماه نخست امسال 31 مورد تعمیر و بهسازی واحد مسکونی، سرویس بهداشت و حمام برای مددجویان ساکن در شهر با هزینه 490 میلیون ریالی انجام شده است.


مدیر کمیته امداد شهرستان فیروزآباد با تاکید بر اینکه توجه به مسکن مددجویان یکی از اولویت های مهم این نهاد است، بیان کرد: 16 واحد مسکونی 80 متری با هرکدام با هزینه 440 میلیون ریال تا دوماه آینده به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد فیروزآباد تحویل داده می شود.


مرادی همچنین به اقدامات کمیته امداد فیروزآباد در حوزه مسکن مددجوی در سال 95 اشاره کرد و ادامه داد: در سال 95 و با هزینه دو میلیارد و 602 میلیون ریال 154 تعمیر و بهسازی در حوزه مسکن، حمام و سرویس بهداشتی مددجویان انجام شده است.


مرادی با بیان اینکه در سال 95 یک واحد مسکونی شهری با هزینه 400 میلیون ریال برای یکی از مددجویان خریداری شده است، یادآور شد: در سال گذشته همچنین سه واحد مسکونی با هزینه 742 میلیون ریال برای مددجویان ساکن در روستاها ساخته شده است.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد