کد مطلب: 7973

2 تن رزمی کاران شهرستان فیروزآباد که به عنوان نمایندگان پهنه جنوبی کشور با برند شهید نادر مهدوی در تورنمنت بین المللی تای بو کسینگ و موی تای باکو 2017 شرکت کرده بودند، مقام قهرمانی و مدالهای طلای این رشته ها را بدست آوردند.

به گزارش فیروزنا: سنسی فرزام نماینده کمیته فول کنتاکت کیک بوکسینگ AIKIA  در استان های پهنه جنوبی کشور در گفت و گو با خبرنگاران گفت: امیررضا کوهستانی و علی اکبر کوهگرد قهرمانان بیش از 15 دوره مسابقات معتبر کشوری و منطقه ای به عنوان نمایندگان پهنه جنوبی کشوراز شهر فیروزآباد فارس در ترکیب تیم منتخب بهترین های کیک بوکسینگ جمهوری اسلامی ایران با مجوز شورای برون مرزی وزارت ورزش و جوانان و نظارت فدراسیون ورزش های رزمی در تورنمنت بین المللی تورنمنت بین المللی تای بوکسینگ و موی تای باکو 2017 شرکت کردند.

 


سنسی مهدی دهقان نماینده کمیته فول کنتاکت کیک بوکسینگ AIKIA استان فارس که به عنوان مربی کاروان جمهوری اسلامی ایران را همراهی می کرد اضافه کرد: در این تورنمنت بین المللی آقایان کوهستانی و کوهگرد خادمین یادمان شهدای کانال کمیل و حنظله با برند شهیدان نادر مهدوی و ابراهیم هادی قهرمان بلامنازع وزن خود شدند و تصاویر و پیام هایی این شهدای عزیز در طول مسابقه به نمایش گذاشتند.


علی اکبر کوهگرد نماینده کشورمان با شکست حریفانی از کشور آذربایجان و گرجستان در استایل تای بوکسینگ قهرمان وزن 40 کلیوگرم نوجوانان شد.


امیر رضا کوهستانی با حاضر نشدن ورزشکار روسی در مرحله اول در فینال با شکست نماینده پرقدرت کشور آذربایجان را در استایل تای بوکسینگ قهرمان وزن 42- کیلوگرم نوجوانان شد.


مشاور فرهنگی ریاست کاراته کالج AIKIA  کشور، یکی از اهداف کمیته فول کنتاکت کیک بوکسینگ را زنده کردن ارزش های انقلابی با نام و یاد شهیدان بزرگوار دفاع مقدس ذکر کرد و گفت: این کمیته توسعه ورزش قهرمانی با رویکرد اسلامی ایرانی، برندسازی و معرفی الگوهای ناب انقلابی همچون شهید ابراهیم هادی اسوه مقاومت و ایثار و علمدار کانال کمیل و حنظله و شهید نادر مهدوی اسطوره مبارزه با استکبار جهانی در سطح ملی و بین المللی را در دستور کار خود دارد.


این رویداد در روزهای 29 و 30 جولای 2017  در مجموعه ورزشی کمیته ملی المپیک شاگان بندر باکو با حضور 92 فایتر از کشورهای آذربایجان، ایران، روسیه، ارمنستان، بلاروس، ترکیه، قرقیقستان و گرجستان برگزار شد.


 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد