کد مطلب: 7880

تعطیلی یک ماهه دستگاه MRI بیمارستان حضرت قائم (عج) فیروزآباد سبب مشکلاتی برای مردم این شهرستان و شهرستان‌های فراشبند و قیروکارزین شده است.

به گزارش فیروزنا: شهرستان فیروزآباد یکی از 7 قطب پزشکی استان فارس است و علاوه بر خدمات‌دهی به مردم این شهرستان به شهرستان‌های همجوار از جمله فراشبند و قیروکارزین نیز خدمات درمانی و تخصصی بیمارستانی ارائه می‌دهد، به همین دلیل هر گونه نقصی که در روند ارائه خدمات درمانی به وجود آید، مشکلاتی را برای مردم 3 شهرستان به وجود می‌آورد. 

 

« یک ماه است که دستگاه MRI بیمارستان حضرت قائم(عج) شهرستان فیروزآباد تعطیل شده است و  اگر بیماری به طور اورژانسی نیاز به دستگاه MRI داشته باشد برای دریافت خدمات درمانی باید به شیراز مراجعه کنند» این مطالبه‌ای است که یکی از شهروندان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم مطرح کرده و خواستار رسیدگی به این امر شده است. 

 

به گفته این شهروند تعطیلی یک ماهه دستگاه سبب شده که بسیاری از افراد در نوبت باقی بمانند و با مشکلات بیماری دست‌وپنجه نرم کنند. تماس تلفنی خبرنگار تسنیم با بیمارستان نیز بیانگر این مطلب است که دستگاه خراب شده و زمان تعمیر آن مشخص نیست. 

 

محمود اکبری، رئیس بیمارستان حضرت قائم(عج) فیروزآباد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم علت تعطیلی دستگاه را نقص فنی اعلام می‌کند و می‌گوید: 3 هفته است که دستگاه MRI  این بیمارستان به دلیل اشتباه یکی از پرسنل دچار مشکل شده که برای رفع آن به هزینه 70 تا 80 میلیونی نیاز است. 

 

به گفته وی در حال حاضر مشکل برطرف شده و ظرف 3 تا 4 روز آینده دستگاه  MRI دوباره فعال شده و بیمارستان دوباره به بیماران خدمات ارائه می‌دهد. 

 

اکبری تعداد مراجعین روزانه برای استفاده از دستگاه  MRI بیمارستان قائم (عج) را حدود 25 تا 30 نفر اعلام می‌کند و به مردم شهرستان فیروزآباد اطمینان می‌دهد که این مشکل به زودی برطرف می‌شود. 

 

رئیس بیمارستان قائم شهرستان فیروزآباد با اشاره به اینکه این شهرستان یکی از 7 قطب پزشکی استان فارس است، می‌گوید: مردم شهرهای فراشبند و قیروکارزین نیز از خدمات تخصصی نظیر  MRI ، سی تی اسکن، اکو و غیره این بیمارستان استفاده می‌کنند. 

خبرگزاری تسنیم

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد