کد مطلب: 7848

کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت فیروزآباد، از تعطیلی 2 واحد قنادی و نانوایی در فیروزآباد به دلیل رعایت نکردن اصول بهداشتی، پس از صدور اخطاریه و پایان مهلت قانونی خبر داد.

به گزارش فیروزنا: "سلطانعلی هوشیار" با اعلام این خبر گفت: در اجرای طرح نظارتی و در راستای طرح تشدید بازرسی و نظارت بر واحد های صنفی حساس در فصل گرما،2 واحد قنادی و نانوایی در فیروزآباد ، به دلیل عدم رعایت موازین بهداشتی و تخلف از مقررات، پس از صدور اخطاریه و پایان مهلت قانونی، توسط بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت فیروزآباد و با همکاری دایره اماکن نیروی انتظامی تعطیل و غیر فعال شد و پرونده آنها جهت رسيدگي به دادگاه صالحه ارجاع شد.

وی عدم رفع نواقص بهداشتي در مهلت تعيين شده، بی توجهی به رعایت بهداشت فردی، مواد عذایی و تجهیزات را از دیگر تخلفات بهداشتی این واحدهای صنفی عنوان کرد.

 

کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه فیروزآباد اضافه کرد: این واحد های متخلف بهداشتی پس از بر طرف کردن نواقص با تائيد بهداشت محیط، رفع تعطيل و فك پلمپ می شوند.

هوشیار از مردم تقاضا کرد ضمن در دسترس بودن سامانه پاسخگویی 190 وزارت بهداشت در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی ازسوی واحدهای صنفی، مراتب را به مرکز بهداشت شهرستان اعلام کنند تا برخوردهای لازم با واحدهای متخلف انجام گیرد.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد