کد مطلب: 7846

چهارمین آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی در شهر فیروزآباد افتتاح شد؛آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی "شهرزاد" به مدیر مسئولی سیده فاطمه سلطانی در فضایی به مساحت ٢٢٠ متر مربع بهره برداری شد.

به گزارش فیروزنا: آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی "شهرزاد" به مدیر مسئولی سیده فاطمه سلطانی در فضایی به مساحت ٢٢٠ متر مربع و با حضور سلیمان شریفی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزآباد و جمعی از هنرجویان و هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی افتتاح شد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزآباد در حاشیه این مراسم بیان کرد: این آموزشگاه چهارمین آموزشگاه آزاد هنرهای تجسمی دارای مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد که با همکاری این اداره در این شهرستان شروع بکار نموده است و دارای فضای بسیار مطلوب و مناسب جهت فعالیتهای هنری میباشد

.

وی خاطر نشان کزد: بهترین و موثرترین وسیله معرفی ارزشها و آرمان های هر نظام و موثرترین ابزار در فرهنگ سازی هر جامعه ای  هنر و ابزار هنر می باشد. لذا توسعه آموزشگاههای آزاد هنری و موسسات فرهنگی هنری، کمکی به فرهنگ سازی و ارتقاء سطح فرهنگ و هنر هر جامعه است.

 

 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزآباد در پایان گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، نهایت سعی و تلاش خود را معطوف به گسترش کمی و کیفی موسسات و کانونهای فرهنگی هنری و آموزشگاههای آزاد هنری  نموده است.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد