کد مطلب: 7835

عملیات گاز رسانی به۱۵۴۰ خانوار ۱۴ روستای شهرستان فیروزاباد با اعتباری بالغ بر ۳۸۳/۵ میلیارد ریال بصورت نمادین کلنگ زنی شد .

به گزارش فیروزنا: عملیات گاز رسانی به۱۵۴۰ خانوار ۱۴ روستای شهرستان فیروزاباد با اعتباری بالغ بر ۳۸۳/۵ میلیارد ریال با حضور مدیرعامل گاز استان فارس، نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین، امام جمعه شهرستان بصورت نمادین کلنگ زنی شد .

هوشنگ محمدی مدیرعامل گاز استان فارس در این مراسم اظهار کرد: آنچه در بخش گازرسانی انجام شده است، خدمات نظام اسلامی بوده و ما به وظیفه خود عمل کرده ایم .


وی افزود: در شهرستان فیروزآباد ۸۲ روستا مشمول گازرسانی هستند که ۴۷ روستای آن گازدار شده، ۱۴ روستا در دست اجرای عملیات گازرسانی و ۲۱ روستا هم اکنون در مرحله انتخاب پیمانکار هستند که با اتمام طرح های در دست اجرا، تمامی روستاهای مشمول شهرستان فیروزآباد از گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.


مدیرعامل شرکت گاز استان فارس ادامه داد: پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها امروز آغاز می شود اعتباری بالغ بر ۳۸۳ میلیارد ریال را در برخواهند داشت که دو یا سه برابر بودجه شهرستان است .


محمدی افزود: میزان شبکه گذاری در این ۱۴ روستا حدود ۳۱۵ کیلومتر خواهد بود که انشاءالله پس از اتمام طرح، تعداد ۱۵۴۰ خانوار روستایی از مزایای گاز طبیعی بهره مند خواهند شد .


وی در پایان گفت: در سال گذشته ۱۲۳۰ میلیارد تومان کار اجرایی داشته ایم که بحمداله هیچ کدام از برنامه زمان بندی خارج نشدند و از پیمانکارانی که امروز پروژه آنها آغاز می شود نیز هیچ تاخیری در اجرای پروژه ها پذیرفته نخواهد بود.


حجه‌الاسلام و المسلمین هاشمی زاده امام جمعه فیروزآباد نیز در حاشیه این مراسم گفت: در همه ادوار، دولت‌ها خدمت به مردم را وظیفه خود می‌دانند و منویات رهبری را در این امر راهنمای خود قرار می‌دهند.


 وی افزود: نظام اسلامی ما یک نظام مبتنی بر خدمت است و گازرسانی و تامین انرژی در همه دولت‌ها در راس کار قرار داشته و این باعث افتخار است و انشاءالله تا پایان یافتن همه مشکلات این خدمات رسانی ادامه خواهد داشت.


همچنین کرم پور نماینده مردم فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: اتفاقات خوبی در حوزه گازرسانی در منطقه رخ داده و من از زحمتکشان عرصه گاز  تشکر می کنم.


وی افزود: مطلع هستم که جناب دکتر محمدی طرحی را ارایه داده که با جذب سرمایه‌گذار خارجی و داخلی و بدون تحمیل هزینه به دولت، پروژه های عظیم گازرسانی را در استان عملیاتی کرده اند و این جای تقدیر دارد.


کرم پور ادامه داد : لازم است از همه دستگاه ها و نهادهای مرتبط با پروژه های گازرسانی خواهش کنم که در اجرای عملیات گازرسانی نهایت همکاری را با شرکت گاز داشته باشند.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد