کد مطلب: 7799

کمیته مبارزه با مواد مخدر با حضور نمایندگانی از ادارات مختلف در شهرستان فیروزآباد برگزار شد.

به گزارش فیروزنا:بهادر قهرمانی رئیس مرکز بهداشت و درمان فیروزآباد، در جلسه کمیته مبارزه با مواد مخدر که با حضور مسئول اداره بهزیستی، نیروی انتظامی، دانشگاه عالی، دانشگاه پیام نور، اداره تبلیغات اسلامی، اداره زندان، کمیته امداد امام خمینی (ره)، اداره ورزش و جوانان و کلینیک ترک اعتیاد، برگزار گردید، گفت: در حوزه آسیب های اجتماعی به ویژه اعتیاد باید اقدامات پیشگیرانه به موقع ازسوی دستگاه های مسئول صورت گیرد تا اثربخشی آن در جامعه افزایش یابد.

 

"بهادر قهرمانی" با بیان اینکه این موضوع عزم ملی و حرکت جهادی را می‌طلبد، تا به سمت کاهش اعتیاد و جلوگیری از شیوع آن پیش برویم، افزود: پیشگیری در این زمینه به فرهنگ‌سازی نیاز دارد و در این رابطه هیچ اقدامی مؤثرتر از ایفای نقش رسانه ها نخواهد بود که قطعاً به دنبال آن هم‌دلی جامعه و کاهش معضل  اعتیاد را شاهد خواهیم بود.

 

"جهانتاب هادی زاده"دبیر کمیته مبارزه با مواد مخدر و کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان فیروزآباد ادامه داد: اعتیاد مرگ خاموش است و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده است با هدف آگاهی بخشیدن به همه مردم می توانید در حوزه پیشگیری بسیار موثر باشد.

 

خاطرنشان می گردد: در این کمیته مقرر گردید که در طول سال، کلاس های آموزشی متعددی در زمینه پیشگیری از اعتیاد جهت عموم مردم در سطح شهرستان برگزار گردد.

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد