کد مطلب: 7784

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در دانشگاه پیام نور فیروزآباد از رقابت هزار و 900 داوطلب فیروزآبادی در کنکور سراسری امسال خبر داد.

دادالله بهمند در گفت‌وگو با خبرنگار فیروزنا، اظهارکرد: در آزمون سراسری کنکور سال 96 مجموعا 1908 داوطلب در سطح شهرستان فیروزآباد برای راه یافتن به دانشگاه‌های ملی کشور با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

 

وی ادامه داد: از این تعداد 1237 نفر معادل 65 درصد داوطلبان زن و 671 نفر معادل 35 درصد دیگر مرد هستند.

 

نماینده تام الاختیار سازمان سنجش با اشاره به اینکه شرکت کنندگان در کنکور سراسری در پنج گروه آزمایشی ریاضی و علوم انسانی و هنر و علوم تجربی و زبان های خارجه به رقابت می پردازند گفت: بیشترین شرکت کننده در گروه علوم تجربی هستند که حدود ۱۴۰۲ نفر می باشند که از این تعداد حدود ۶۷ درصد را زنان تشکیل می دهند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور فیروزآباد در ادامه اظهار داشت: کنکور سال ۹۶ در دو نوبت صبح و عصر در روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار می گردد که در دو حوزه اصلی دانشگاه پیام نور و حوزه فرعی حسینیه ثارالله  جهت گروه تجربی خواهران برگزار  می گردد.


وی با بیان اینکه فرمانداری، مخابرات، آموزش و پرورش، اداره اطلاعات، سپاه پاسداران،  اداره برق، شهرداری، نیروی انتظامی، آتش نشانی، اورژانس، بهزیستی ،شبکه بهداشت و درمان شهرستان در امر اجرای کنکور با این دانشگاه جهت برگزاری هرچه بهتر همکاری مناسبی داشته اند تقدیر و تشکر کرد.

**خبرنگار: مریم دوستی 

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد