کد مطلب: 7528

"پاسخگو بودن مسئولان" از حقوق مسلم شهروندان است. دست اندرکاران اجرایی، قضایی و تقنینی در هر رده ای علاوه بر انجام وظایف شان، مکلفند پاسخگوی مردم باشند.

به منظور تحقق این امر مهم، پایگاه تحلیلی خبری فیروزنا، مشکلاتی را که در سطح شهرستان فیروزآباد وجود دارد منعکس می کند و جواب مسئولان را خواستار می شود.

 طبعا قضاوت نهایی درباره پاسخهای داده شده و عملکرد مسئولان با شهروندان است.

در اینجا به تعدادی از سوالات و مشکلات برخی کاربران می پردازیم

 

***سلام، خسته نباشيد
با وجود اينكه زمين گلزار شهدا اينطور كه گفته مي شود وقفي مي باشد شهرداري، زمين هر قبر را به نرخ زمين بالا شهر شيراز به مردم مي فروشد اما دريغ از ارائه كوچكترين سرويس ، انگار نه انگار كه جزئي از اين شهر مي باشد، حتي سطل هاي زباله هم در آنجا تعبيه نشده و آشغال ها هر روز روي هم بيشتر انباشته مي شوند، لطفاً رسيدگي شود.

 

***لطفا در موردوضعیت بهداشت پل سید محمد ابتدای بولوار فراشبند گزارشی تهیه کنید علیرغم پیگیریهای زیاد و مکاتبات فراوان با شهرداری هیچی​ اقدامی صورت نگرفته این در حالی است که با توجه به معبر ورودی و خروجی شهرستان و قرار گرفتن مسجد فاطمه زهرا سلام الله علیها در این منطقه روزانه ترددهای بسیاری صورت میگیرد که نمای شهر را بسیار بد جلوه داده و مایه بسی تاسف میباشد

 

***سلام
 فشار آب در محله سرمیدان بسیار ضعیف است و آرزو به دل ماندیم یک حمام درست و حسابی بکنیم. با این شرایط، فصل تابستان که از راه  می رسد حال و روز ما معلوم است. جالب اینجاست در بلوار امام حسین (کلاغی) که چسبیده به محله سرمیدان است، فشار آب به مراتب قوی تر از سرمیدان می باشد.
از مسئولین محترم شهر از مدیریت آبفا و کسانی که این مورد در حوزه اختیارات آنهاست، خواهش می کنم به این مورد رسیدگی کنید. با تشکر

 

***با سلام خدمت مدیر کانال فیروزنا خواهشا صدای کارگران اداره #حمل_و_نقل_و_راهداری شهرستان را به گوش مسئولین و به خصوص نماینده محترم جناب آقای کرمپور برسانید

متاسفانه کارگران اداره حمل و نقل و راهداری از ابتدای سال تاکنون دو ماه است که حقوق و مزایا را دریافت نکرده ایم و در این راستا به دلیل هزینه های زندگی مجبور به قرض گرفتن از تمامی دوستان و آشنایان شده ایم.دیگر روی قرض گرفتن از دیگران را نداریم چرا که دیگران هم مشکلات زندگی خود را دارند و درآمد آنان نیز کفاف زندگی خودشان را می دهد پس واقعا نمی توانم از آنان بیش از این قرض بگیریم.
مسولان بالارتبه که حقوق و مزایای مارا به فراموشی سپرده اند آیا می توانند یک شب را با شکم گرسنه سر بر بالین گذارند که من فرزندانم را باید به دلیل نبود پول با نان خشک بخوابانم آیا بهتر نیست این عزیزان مسئول کمی به وجدان خود رجوع کنند.بیشتر ما دارای چندین فرزند هستیم و هر فرزند در هر سنی هزینه های خاص خود را دارد اگر فرزند یکی از ما دچار بیماری شود واقعا با چه پولی آنان را به بیمارستان رسانده و داروهای آنان را مهیا کنیم یا برای فرزند مدرسه ای خود با چه پولی نوشت افزار و سایر ملزوماتش را مهیا کنیم.
الان هم ماه رمضان آغاز شده و مسئولین بر پای سفره های رنگین خود مینشینند و کارگران این اداره هنوز حقوقی دریافت نکردن
 ولی ما همانند گذشته بدون هرگونه شکوه و شکایتی به کار خود ادامه می دهیم تنها به این امید که وجدان مسولان بالارتبه نیز بیدار شود و به فکر کارگری که کار دیگری جز این برای گذران زندگی خود ندارند باشند.


***سلام
اولا باید از شهردار محترم بخاطر کارهای که در سطح شهر دارند انجام میدن کمال تشکر را کرد
 دوما یه نظارتی روی کارها داشته باشند با وجود اینکه مدت زمان کوتاهی است که از روکش کردن اسفالت چند خیابان میگذره ولی متاسفانه قیر موجود داخل اسفالتها زیاد هست و بعلت گرمای هوا قیرها به سطح اسفالت آمد اند لذا با توجه به اینکه گرمای تابستان را پیش رو داریم همین قیرهای اسفالت رفت  و  آمد خودروهای سبک و سنگین باعث حرکت آنها می شوند و ایجاد ناهمواری بروی سطح اسفالت میکند اگر هم اینگونه نشود باعث ایجاد تصادفات در فصل باران میشود بعلت از بین رفتن اصطحکاک میان آسفالت و لاستیک خودروها میشود
لذا خواهشمندیم پیگیر اینگونه قضایا باشید تا باعث ناهنجاری در رفت آمد خودروهای درون شهر نباشیم
با تشکر

 

کانال و سایت خبری فیروزنا منتظر پاسخگویی رئیس اداره حمل و نقل و راهداری، نماینده مردم فیروزآباد و فرماندار شهرستان نسبت به این موضوع می باشد تا در صورت ارسال پاسخ در جهت تنویر افکار عمومی آن را اطلاع رسانی کند.

 

شهروندان عزیز می توانند مشکلات شهر و محله  خود را نیز می توانید از طریق بخش صدای مردم فیروزآباد سایت و کانال خبری فیروزنا منعکس کنند.


برای ارسال مشکلات خود از طریق واتساپ به شماره 09392729626

و از طریق تلگرام به آی دی زیر


firooznaadmin

مراجعه کنید

نام:
ایمیل:
نظر:
 
نظرات بینندگان

نظر سنجی

عملکرد فیروزنا را چگونه ارزیابی می کنید؟

نرم افزار شهر من
پایگاه تحلیلی خبری فیروزآباد